Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
2

"Насильницька" українізація у Донбасі (дослідження)

Werwоlf | 13.06.2008 18:19
Жителі східних регіонів дедалі частіше віддають своїх дітей в українські школи. Однак місцева влада реагує на це неоднозначно, пише журнал Новинар, який досліджував українізацію на Донбасі.
Коментарі
Никита   | 13.06.2008 18:25
На жаль, лінк не працює.
Werwоlf   | 13.06.2008 18:38
Спробуйте так:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/491968
serge   | 13.06.2008 18:45
Werwоlf:
Спробуйте так:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/491968
Так цей лінк працює.
Але ви краще дайте його ще раз у загальній стрічці. Прикро, якщо люди не побачать.
Александра   | 13.06.2008 20:02
Ключевая фраза:
Якою мовою навчатися школярам, визначають за заявами їхніх батьків.
А как хочется все украинизировать административным решением.
Werwоlf   | 13.06.2008 20:31
Александра:
Ключевая фраза:
Якою мовою навчатися школярам, визначають за заявами їхніх батьків.
А как хочется все украинизировать административным решением.
Звичайно,мова навчання школярів за заявою батьків, але для мови викладання у ВНЗ заяви батьків не потрібно.
За для мене важлива суть статі а не ключова фраза (як на вас).
А суть у тому, що кервники та активні ПРці, на площах закликають до вимог другої державної, а дітей та онуків навчають в школах з українською мовою навчання. Подвіні стандарти у всій красі: народу уткнути штучну проблему, а собі тишком-нишком навчають (ся), бо розуміють – Донбас через десятиліття стане україномовним.
Сезам   | 13.06.2008 20:39
Александра:
Ключевая фраза:

Якою мовою навчатися школярам, визначають за заявами їхніх батьків.
А как хочется все украинизировать административным решением.
А якщо дитина не захоче вивчати математику та фізику? То що, може дозволити батькам писати заяву?
ЗаХар   | 13.06.2008 20:47
Александра:
Ключевая фраза:
Якою мовою навчатися школярам, визначають за заявами їхніх батьків.
А как хочется все украинизировать административным решением.
А як хочеться заборонити біомасі вчитись українською, щоб конкуренцію господарям не влаштовували.
ЗаХар   | 13.06.2008 21:03
На підтвердження останнього мого посту
В общем, учить украинскому здесь некому, некого и незачем. "У меня дочке через год поступать, – рассказывает знакомая. – Здесь учиться негде, надо ехать в Киев. В университет, в Киево-Могилянскую академию. А как она поступит, если экзамены на украинском? Где она его здесь разучит?" Она никого не винит, она просто спрашивает, зная, что ответа нет.
Це з сусіднього матеріалу про Донецьк
Александра   | 13.06.2008 21:26
"У меня дочке через год поступать, – рассказывает знакомая. – Здесь учиться негде, надо ехать в Киев. В университет, в Киево-Могилянскую академию. А как она поступит, если экзамены на украинском?
Не драматизуйте. А як я вивчила? Між іншим. При складанні іспиту в інститут у мене був вибір – теми російською мовою і теми українською. А що, зараз не так? О, яка жорстока русифікація була тоді...
У КОЖНІЙ російській школі вивчають українську, але у багатьох українських школах (у Києві 82 %) не вивчають російську.
PS.біомаса – це Ваша термінологія?
Александра   | 13.06.2008 21:30
Werwоlf | 13.06.2008 20:31
Я не член ПР, и мне все равно, где ее лидеры учат своих детей.
Вот президент своих дочек отдал в частную школу, где ни украинский ни русский не учат. Его дело, видно не связывает он их будущее с нашей страной.
Werwоlf   | 13.06.2008 21:43
Александра:
Werwоlf | 13.06.2008 20:31
Я не член ПР, и мне все равно, где ее лидеры учат своих детей.
Вот президент своих дочек отдал в частную школу, где ни украинский ни русский не учат. Его дело, видно не связывает он их будущее с нашей страной.
А яке діло мені до вас, або до президента? Українізація ж насильницька? Насильницька (за вашими словами).
Мені є діло до донецьких мешканців (бо я також мешкаю в області), яким гаслами з трибуни замилюють очі та спрямовують їхню невдоволеннісь життям взагаллі на українізацію в той час, коли самі готують собі заміну з своїх дітей. Залишаючи іншим "боротьбу" за "язик".
ЗаХар   | 13.06.2008 21:52
Александра:
Не драматизуйте. А як я вивчила?
Коли Ви самотужки осволи українську – честь Вам і слава. Але чому пропонуєте іншим для вступу до вишу самостійно вивчати мову?
PS.біомаса – це Ваша термінологія?
А такого я від Вас не очикував...
Александра   | 13.06.2008 22:02
ЗаХар:
PS.біомаса – це Ваша термінологія?
А такого я від Вас не очикував...
Я від теж, це щр – не Ваш допис, це не Ваша пряма мова?
ЗаХар | 13.06.2008 20:47
А як хочеться заборонити біомасі вчитись українською, щоб конкуренцію господарям не влаштовували.