Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пропозиція до боротьби з корупцією

Gruz | 22.05.2008 01:18

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Давно як дурень зі ступою ношуся з такою ідеєю, яку чомусь ніхто не хоче ні озвучувати, ні реалізовувати. Надсилав і в БЮТ, і в НУНС. Спишемо на те, що різних геніальних і не дуже ідей багато, загубилось.

Давно як дурень зі ступою ношуся з такою ідеєю, яку чомусь ніхто не хоче ні озвучувати, ні реалізовувати. Надсилав і в БЮТ, і в НУНС. Спишемо на те, що різних геніальних і не дуже ідей багато, загубилось.

А може тому, що болісна ідя для багатьох буде у випадку реалізації.

Отже. Організувати публічність перебігу бюджетних коштів. Наприклад, організувати сайт, де би викладались скажімо, щотижнево, звіти куди які кошти пішли. Це стосується будь-якого рівня влади, може бути реалізоване як на рівні села, так і на рівні кабміну чи секретаріату Президента.

Було би видно хто купив собі мерс за бюджетні кошти, де віники в офісі по 100 у.о., де незрозумілі контракти за державні кошти і т.д...

Не публікувати обіг коштів хіба частини бюджету СБУ і МінОборони з міркувань державної безпеки. Мєнти хай звітують по повній.

Ясно, що гарно так моніторити владу в опозиції. Але якщо такий механізм запустити, то він стане потужним запобіжником і після зміни ролей.

Наголошую, що це можна запустити для початку в якому-небудь населеному пункті, де є супер-пупер чесна влада і яка не побоїться себе так оголити. Коли би хтось рішився на такий крок, це був би важливий прецедент.

ІМХО, це досить очевидний засіб боротьби з великою державною корупцією, нецільовим використанням коштів і т.д. Може засіб не є панацеєю, але багатьом уродцям у владі ускладнить життя. Була б добра воля хоча би частини політиків...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua