Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Із сезонними святами"?

Киянка | 30.12.2007 23:36

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
12

Політкоректність і толерантність не мають означати позбавлення свого, рідного, навіть – для когось визначального й невід"ємного...

''Із сезонними святами''?
"Із сезонними святами" – є вже такі вітальні листівки, політкоректні та толерантні. Не тільки без різдвяних, але й навіть без новорічних привітань. Оцю, між іншим, видрукував фонд "Відродження". То що там відроджують, а? Це такий приклад ввічливого ставлення до адресата? А хіба не варто поцікавитися про людину, якій відправляєш, що вона святкує? Чи це лише для невідомих клієнтів, як би їх тільки нахапати побільше?

Невже це – політкоректність та толерантність, і заради них люди мають відмовлятися від чогось, що вважають своїм, рідним, дорогим, або навіть – і визначальним, невід'ємним? Може, нам взагалі, щоб когось не зачіпати, всім одягатися в одну уніформу, говорити однією мовою, мати всім однакові свята (а може й імена, чого там?).

Особисто мені чхати на таку політкоректність та толерантність. Це вже схоже на збочення.

Люди, я хочу побажати всім мати друзів, однодумців, та вже краще й ворогів, які теж в чомусь достойні поваги, і взагалі – краще поважати, ніж толерувати, бо поважаючи знаєш за що, краще любити й ненавидіти, ніж бути таким політкоректним гвинтиком серед ніякого натовпу.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua