Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи залишиться киянам чистою Деснянська вода?


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Всупереч здоровому глузду і діючим нормативним документам Чернігівська міська рада прийняла рішення з будівництва окружної дороги вздовж берегу Десни через територію річкового порту та міського парку, та забудови зеленої зони заплави Десни житловими багатоквартирними будинками.

Чи залишиться киянам чистою Деснянська вода?
Чи знаєте ви, що р. Десна є основним джерелом водопостачання м. Києва.

Але, не звертаючи уваги на діюче рішення Чернігівського виконкому облради N82 від 29.04.91р. "Про зони санітарної охорони відкритих джерел центрального водопостачання населення м. Києва в Чернігівській області" встановлено зону санітарної охорони р.Десни, ІІ пояс якої охоплює акваторію р.Десни та територію 500-метрових прибережних смуг по обох її берегах від межі Київської області до м. Чернігова включно, міськрада прийняла рішення побудувати окружну дорогу (від київського шосе (пр.Миру) вздовж історичного валу, через річковий порт, через міський парк на вул. Шевченка) (Див. http://kontrol.in.ua/2007/08/13/control)

Тепер можете представити як дане рішення відібється на екологічній ситуації та якості води, коли чимала кількість транспорту буде рухатись узбережжям річки. Окрім цього, рішення передбачає будівництво багатоквартирного житла в зоні заплави Десни всупереч Правилам забудови, якими передбачено, що: "Нове багатоквартирне житлове будівництво передбачається розміщувати за рахунок знесення малоповерхового зношеного жилого фонду та на вільних і вивільнених територіях. Багатоквартирна забудова на вільних міських землях передбачена в житловому районі Масанів." Але чомусь вирішили будувати в протилежному Масанам напрямку, в зеленій зоні деснянської заплави.

При чому, діяли планомірно (в міськраді працює більшість з "регіонів", "соціалістів", "віче", та кілька "бютівів") і спочатку в травні видали дозвіл на будівництво одного будинку, потім, в червні, згідно нових правил забудову перевели ділянку з ландшафтно-рекреаційної зони в зону житлової забудови, а в листопаді передали ділянку під забудову.

І нажаль до цього часу, ані міська, ані обласна прокуратура не припинила дію цих рішень (http://kontrol.in.ua/2007/08/13/control)

Взагалі про перебіг подій і протести проти "чернігівського дерибану" читайте на http://kontrol.in.ua/2007/08/13/control

Тож отак ми й живемо на Чернігівщині: "народ протестує, а влада ці протести ігнорує".

Можливо мою статтю прочитають небайдужі,які хоча б якось допоможуть зарадити свавіллю чернігівського мера Соколова, його замів (зокрема Сердюка) та депутатської більшості.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua