Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5

Голосів "за"
7

Голосів "проти"
2

Як писати про євреїв?

Mahasun | 24.11.2007 13:07
Якщо ви українець і збираєтеся писати про євреїв, то вам потрібно встати, підійти до дзеркала і оглянути себе з усіх боків – чи немає на вас нашивки зі свастикою або чи не висить у вас на шиї "шмайссер". А якщо ви нічого не помітили, то підійдіть до Рабиновича, Табачника або Фельдмана і запитайте:
Коментарі
Олена Олійник   | 24.11.2007 15:11
Я неймовірно вдячна панові Ткаленку за статтю, і Вам пане Mahasun, за посилання на неї. Не буду брехати – ніколи грунтовно не знайомилася зі Старим Завітом. Та попри те, думаю десь дуже близько до пана Ігора. Нам давно треба переставати боятися Євреів. Це був би хороший крок до успішності власне нашої нації.
Steve Halitsky   | 25.11.2007 07:44
Шановний Авторе!
Ви негативно виставляєте євреїв як націю. Вивчить хоча б історію Хмельниччини й побачте справжній вклад євреїв в Україну та ЇЇ ворогів Вкраїни. Даю посилання на свою статтю: http://www.thetacriteria.com/chmelnitsky/
Планую друкувати нові матеріали на своєму сайті, де буде показано творча й плідна співпраця українців, поляків та євреїв. На жаль, російськомовна преса в
США виставляє українців не дуже гарно...
Повністю розділяю Ваш гнів про участь моїх со-племінників у ЧК / НКВД / КГБ. Ці люди відійшли від Іудаїзму й нищили Православ"я, Іудаїзм й чесних людей. Нам треба разом боротися проти таких негідників. Шма Ісроел! Адоной Елохейну! Слава Україні! Героям слава!
Олена Олійник   | 25.11.2007 14:18
Шановний Стів, мені здається, Ви неуважно читали (або недочитали). В авторських висновках нема того, про що Ви кажете. А я цілком поділяю Вашу позицію.
Не можу погодитися з паном Ткаленком в його інтерпретації Старого Заповіту.
1) Золото євреї одержали від Господа за 430-річне рабування на єгиптян, бо сказано, що Господь управляв серцем фараона і це було їхнє бажання відкупитися від євреїв.
2) Геноцид євреї ніколи не влаштовували. Деякі – розбещені до крайності народи, такі ж як жили в Содомі і Гоморі, дійсно повинні були бути знищені, але це також відбувалось за вказівкою Господа. Євреї, до речі, не дуже сумлінно виконували те що повинні були виконувати.
Содом і Гомору перевиховати було неможливо. Це знав Господь, і не знав Лот.
3) Іудаїзм дуже толерантна релігія, більшість євреїв її не притримується, звідси і їхні біди.
Олена Олійник:
Шановний Стів, мені здається, Ви неуважно читали (або недочитали). В авторських висновках нема того, про що Ви кажете. А я цілком поділяю Вашу позицію.
Я думаю що Стів уважно все прочитав, просто Ткаленко спочатку плює в обличчя, а потім пробачається і намагається витерти. Такий підхід тільки псує наші відносини з євреями. Знання Старого Заповіту і іудаїзму у Ткаленка просто мінімальні, на рівні першого курсу семінарії, тому раджу Вам не цілком поділяти його позицію, а всетаки почати вивчення Старого і Нового Заповіту, бо тільки так стає зрозумілою позиція Христа, що і є найбільш важливою у будьякому контексті.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua