Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Імперативний мандат   алтернатива є? ні! немає!

І знову Кр-ку замовили, тепер – імперативний мандат

Пайташ | 9.11.2007 12:21

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
8

Шановні читачі. Повірте, що мені б було приємніше публікувати на сайті історичні статті, які читають але не коментують. Але життя є боротьба. Ось і приходиться боротися з авторами замовних статей. Викривати їх продажність і неетичність. Про моральність їх взагалі свистати треба.

Чому свистати? Бо в нас кажуть коли ганьба щось казати – тоді ся свище.

Але ми про імперативний мандат (Прочитати цю заказуху не прийшлося. Заблокували мені доступ до неї, то ж робіть висновки).

так ось імперативний мандат це коли ти маєш мати таку ж думку як і інші співпартійці з якими ти пройшов у парламент по одним спискам і за гроші, а головне за наявності іміджа певної політичної сили.

Добре це чи ні. Ось регіонам імперативного мандату не потрібно. Бо в них інші принципи. Вони тільки раз попереджають своїх депутатів, щоб ті не помилялися. І депутати регіоналів, як сапери – помилитися можуть тільки один раз. Кушнарьов це б підтвердив...якщо б зміг.

А інші партії, як мають себе захищати від слабкодухих? Тільки офіційною забороною відходу від принципів партії для депутатів. А випробовування слабкодухих, а особливо слабкоруких депутатів ой яке велике... Вже на десятки мільйонів тягне. А народ? А народ, що... Народу тільки вибирати дозволено! А відкликати зась!

Так що необхідний нам імперативний мандат на найближче десятиліття. дуже необхідний. Бо якщо його не буде то не тільки етики-естетики в нас в державі не буде не тільки мораль буде хромати. А і всі ми скоро окульгавіємо, осліпнемо і горбатими станемо – працюючи на цих ноуворишів за дрібязок (гроші-з окликом на останньому складі).

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua