Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
13

Коментарі
  | 7.11.2007 10:40
Шварц сказав: підтримую автора. комуністи-велике зло.Щодо хвилі неокомунізму не згоден, Їх часи минули (зменшується підтримка народу на виборах), слід очікувати публічного осуду комунізму, не тільки за минулі злочинні діяння а й за теперішні, спрямовані на дестабілізацію в країні та обман людей...
  | 7.11.2007 10:59
Я хоть и нелюбимый автором незарегистрированный, но скажу. Если бы я был на той передаче СВОБОДА, где совковая кроваво-красная Александровская издевалась над жертвами Голодомора, а хахол Мирошниченко ей подтявкивал, то я бы не выдержал и сотворил бы там с ними что-нибудь в плане физического насилия на месте перед телекамерами. Вешать таких надо, а еще лучше морить голодом до смерти, чтобы они хоть таким способом поняли тех, кого убивали их идейные родители в Голодоморах.
Еще должен сказать, что рыгианал Мирошниченко вдвойне омерзителен по сравнению с комунякой Александровской.
Пайташ   | 7.11.2007 11:02
А неокомунізму не обовязково мати в своїй назві слово комунізм чи соціалізм, а чи фашизм. Вони успішно застосовують і такі слова як – регіональний, демократичний, соціальний, зелений, любитель жінок пива чи раків і т. д. і т. п. Справа не в назві, а в суті і поступках.
Пайташ   | 7.11.2007 11:04
Незарегистрированный пользователь:
Я хоть и нелюбимый автором незарегистрированный, но скажу. Если бы я был на той передаче СВОБОДА, где совковая кроваво-красная Александровская издевалась над жертвами Голодомора, а хахол Мирошниченко ей подтявкивал, то я бы не выдержал и сотворил бы там с ними что-нибудь в плане физического насилия на месте перед телекамерами. Вешать таких надо, а еще лучше морить голодом до смерти, чтобы они хоть таким способом поняли тех, кого убивали их идейные родители в Голодоморах.
Еще должен сказать, что рыгианал Мирошниченко вдвойне омерзителен по сравнению с комунякой Александровской.
Це додаткове підтвердження мого коменту
  | 7.11.2007 11:05
Мысль о физическом насилии над комуняками интересная. Пусть потом подают на насильника в суд, который можно превратить в политический над комуняками. Толковый юрист элементарно смог бы это сделать, защищая ответчика и приводя доводы, объясняющие мотивы такого поступка.
Только же нашим вонючим СМИ такой процесс будет неинтересен.
  | 7.11.2007 11:13
Цікаво, а що дасть автору моя реєстрація?
Хіба не очевидно, що передачі Шустера будуються на скандалах, на стравлюванні людей в одній студії?
Хіба не очевидно, що це бульварщина, без жодної нової думки, яка б об'єднувала Україну?
Якщо Шустер розумний, він зробить висновки, якщо він не хоче втрачати рейтинг.
Глядачі вже зробили висновки: 1. мої старенькі знайомі, які душею вболівають за Україну вже давно перестали дивитись його передачі, бо бояться, що серце не витримає; 2. молоде покоління теж перестало дивитись ці передачі, бо вже набридло, одні сварки.
  | 7.11.2007 11:34
Александрова коммунист по идеологическим установкам? Не смешите меня, она вела себя как баронесса. Ни по сути своей (состоятельная леди -финансирует коммунистов), ни по взглядам.Ей власть нужна, а там она всем покажет. Да, как "советский коммунист" она вполне катит. И даже Кравчук не смог в полной мере "врезать" ей как положено.Он от наглости Александровой потерял свое красноречие. Говорят: "против лома – нет приема, только второй лом". Так нужно и с Александровой поступать.
Пайташ   | 7.11.2007 11:40
Незарегистрированный пользователь:
Цікаво, а що дасть автору моя реєстрація?
Хіба не очевидно, що передачі Шустера будуються на скандалах, на стравлюванні людей в одній студії?
Хіба не очевидно, що це бульварщина, без жодної нової думки, яка б об'єднувала Україну?
Якщо Шустер розумний, він зробить висновки, якщо він не хоче втрачати рейтинг.
Глядачі вже зробили висновки: 1. мої старенькі знайомі, які душею вболівають за Україну вже давно перестали дивитись його передачі, бо бояться, що серце не витримає; 2. молоде покоління теж перестало дивитись ці передачі, бо вже набридло, одні сварки.
А Савік і не заперечує на скандальність своєї передачі. Він це не раз казав
Пайташ   | 7.11.2007 11:44
сам своїм опонентам. Адже його передача не політичний диспут, а політичне шоу. А шою це завжди на межі скандалу. А між іншим в середні віки диспути-дискусіони також носили елементи скандальності і опоненти знаходилися в клітках ключі від яких знаходилися у суддів, що вирішували хто переміг і кому віддати гроші зібрані з глядачів. І відкривали ці клітки тільки коли опоненти знесилювалися і засинали, а їх товариші відносили їх додому.
Пайташ   | 7.11.2007 11:46
Незарегистрированный пользователь:
Александрова коммунист по идеологическим установкам? Не смешите меня, она вела себя как баронесса. Ни по сути своей (состоятельная леди -финансирует коммунистов), ни по взглядам.Ей власть нужна, а там она всем покажет. Да, как "советский коммунист" она вполне катит. И даже Кравчук не смог в полной мере "врезать" ей как положено.Он от наглости Александровой потерял свое красноречие. Говорят: "против лома – нет приема, только второй лом". Так нужно и с Александровой поступать.
Ні! Проти такого лома є доменна піч гарячих українських сердець. Тільки там ці ломи розтануть навіки і з них можна буде виготовити голки якими і буде зшита
Пайташ   | 7.11.2007 11:48
Україна на віки віків. І зшивати її будуть наші діти і внуки. Хай їм і нам щастить в цьому змаганні.
Переплавимо ломи комунізму на голки українізму!
  | 7.11.2007 11:57
Підтримаю НП 7.11.2007 11:13. Я вже десь зо два місяці не дивлюся, набридло... А таким особам, які продовжують гнути генеральну лінію втілення ідей партії пройдисвітів і негідників я б теж заткнув би їм рота! Жодного натяку на покаяння!!! Це ж треба бути такими пройдисвітами!!!!!!!!!! Сховайтеся по норах і не смердіть своїм гнилим трупним смрадом! Скільки душ згублено, а вони – нічого не було, природа винна... Вони самі – помилка природи!
  | 7.11.2007 11:59
Значить для Шустера його гості – це опоненти в клітках, а ключ – у Шустера?
Отже, це ще раз підтверджує, що Шустеру головне видовище, заробити побільше грошей за рахунок фактичного приниження цих гостей, а не конструктивний пошук нових ідей, чого так бракує Україні.
  | 7.11.2007 12:04
Нужно хоть немного разбавить этот грязный шабаш.Когда автор сравнивает Шустера с его преемником на ISTV и противопоставляет демократичность первого авторитаризму второго-я смеюсь.Такой вывод мог родиться только в воспалённом мозгу свидомого.Да Савик своими иезуитскими выкрутасами уже надоел всем до невозможности.Интересен не он,а политики,которые к нему приходят.И все его лживые репрезентативные опросы не стоят ломанного гроша.Не хочу пытаться это доказывать,уже много написано на эту тему.Вот в уме Шустеру не откажешь.Очень грамотно,хитро и подло расставляет он свою паутину.Но поддаваться на его уловки могут опять таки недалёкие граждане.Лично я не слушал и не слушаю то,что он говорит.Он мне
  | 7.11.2007 12:13
неинтересен.Сделать из умной,выдержанной,спокойной и толерантной Александровской чудовище у вас всё равно не получится.Она не сказала ни одного неверного слова и говорила только правду.На её месте я говорил бы намного жёстче.А вот Кравчук показал себя полным подонком,когда повторил любимую пластинку помаранчевых об отрицании Голодомора и геноциде.Когда это повторяет Ющенко никто уже не удивляется.Всё понимают для чего это он делает и уже привыкли к его лжи.Но Кравчук мог бы и не уподобляться гаранту и не повторять его опусы.Для меня он раньше был предателем и гнидой,а сейчас я его за человека перестал считать.Скакал там как петух и доказывал,как он боролся за нежалезність!Стыдобище и срам!!!