Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Очевидна замовність останніх статей Кр-ка про Свободу слова Савіка Шустера

Пайташ | 7.11.2007 09:26

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
13

Те що відбувається на сайті в останні дні ще раз підтверджує найгірші наші прогнози. В Україні намагаються спинити справжню свободу слова. В те що перетворилася передача Свобода слова на Ай Сі Ті Ві ми бачимо – в пародію свободи слова. Останнім форпостом є Савікова Свобода слова. Ось і пішла кампанія на її знищення.

Остання стаття цілком побудована на провокаціях від Александрової. А хіба комусь невідомо хто такі комуністи? Чи може хтось чекає від них покути? Якщо є такі, то вони наївні і недалекі в політиці. Комуністи – вороги людства. Комуніст і фашист, це синонім (не треба до комуністів причисляти тих наших батьків і дідів, які були обмануті і обманом стали членами комуністичних партій, членами вони були, а комуністами – ні бо були справжніми віруючими людьми, за що багато хто з них поплатився своїм життям).

А ви помітили що під останньою статтею коментарі тільки незареєстрованих. Навіть явні наші опоненти що працюють на цьому сайті не хочуть приймати участі в цьому брудному шельмуванні Савіка Шустера.

Пан Кр-к ополчився проти Александрової бо вона погано говорить про голодомор. І цьому пану ставлять плюси. А де ви були всі коли я публікував фоторепортаж з документальної виставки про голодомор. Подивіться скільки мінусів ви там "борці за справедливість" наставили. Ні не мені ви їх ставили, а моєму намаганню відкрити всім очі, на цьому сайті, про голодомор. А тепер вам Савік винен. Та не він винен, а ті демократи, що були присутні на передачі і не змогли посадити цю госпожу на своє місце, прикувати її словами правди до "стовпа ганьби". Ганьба вам. Прах мертвих стукає в наші серця. Люди! Будьте пильними! Зараза неокомунізму насувається чорною хмарою на Україну. І немає значення хто в перших рядах тих чорних вершників – александрови, симоненки, балоги, морози, ахметови, януковичі, богословські чи ще хтось. І не важливо в якому народі їх корені. Бо імя їм всім одне – ЗЛО.

Читайте і дублюйте на своїх компах. Бо цю статтю знімуть з сайту відразу після її публікації.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua