Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Українська і російська мови   Савик Шустер   Свобода
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
16

Коментарі
  | 6.11.2007 10:26
Ну что сказать...Один из немногих материалов Пайташа, с которым я лично согласен на все 100 и даже на все 200%. Автору-респект и уважуха:-) А если серьезно, то оценивать контент передачи и профессионализм ведущего исключительно по языковому принципу – глупость несусветная. В таком случае "ползучей русификацией" можно объявить все на свете, влоть до кабельного телевидения.
Александра   | 6.11.2007 10:36
Питання полягає всього лише в тому – чи мають право громадяни держави говорити публічно на своїй рідній мові. За конституцією – мають, на думку Кр-к – не мають.
Обурює саме використання російської мови в телепередачі.

из ст.10. В Украине гарантируется свободное развитие, использование и защита русского, других языков национальных меньшинств Украины."
  | 6.11.2007 11:10
Из Донецка:

Пайташ правий.

Все вірно. Те, що Шутсер розмовляє мовою не державною, але якою він гарно володіє і яку розуміють телеглядачи та гості передачи – зовсім не заважає цим гостям використовувати мову державну.
Олег Ус   | 6.11.2007 11:29
Надо бы Савика Шустера в развале украинской легкой промышленности обвинить – мало того, что одевается "от Версаче", дак еще и рекламирует!:)

Пане Пайташу – мої вітання! Бажаю в скорому часі зовсім позбутись паронаідальних страхів про переслідування та гноблення Вашого відкритого розуму!
  | 6.11.2007 11:30
У нас ментально завжди хтось винний. Тепер от Шустер. Прикро, знову бере верх не професіоналізм, а хуторянство. Руки геть від Савіка Шустера! Кому він не подобається, слухайте і дивіться цю Ганку Герінг-Стицько. Зміст і логіка відсутні, але які галицькі викрутаси в мові- заслухаєшся.
Кий
  | 6.11.2007 11:30
Путін якось сказав, що Росія закінчується там, де закінчується російська мова.
Власне, я є одним із тих українців, яким легше розмовляти російською мовою, бо з малечку мене примушували, підкреслюю "ПРИМУШУВАЛИ", розмовляти цією мовою. Дійшло до того, що у 80-ті роки в моєму селі на півдні Україні україно-мовну школу перевели на викладання російською лише з тієї причини, що ВЖЕ не було україномовних вчителів – їх просто не готували у ВУЗах.
Сьогодні ж в Україні розмовляти українською мовою неможуть лише ті люди, хто не хоче. Одні – через лінь, а більшість – через зневагу до всього "Українського". В діях Шустера неменше цієї зневаги. Адже англійську і французьку мови він чомусь ВИВЧИВ!-??
Пайташ   | 6.11.2007 11:39
Незарегистрированный пользователь:
Сьогодні ж в Україні розмовляти українською мовою неможуть лише ті люди, хто не хоче. Одні – через лінь, а більшість – через зневагу до всього "Українського". В діях Шустера неменше цієї зневаги. Адже англійську і французьку мови він чомусь ВИВЧИВ!-??
Я не знаю як сприймають англомовні і французомовні Савіка коли він розмовляє їхніми мовами, я не знаю як сприймають його російську вимову справжні росіяни, але мені неприємною була б його недосконала вимова на українській. Якщо б він розмовляв на українській то гострота його передач не була б такою, а критики в його бік побільшало б не говорячи про те що аудиторія його слухачів і
Пайташ   | 6.11.2007 11:43
глядачів на Україні значно звузилася б навіть серед україномовних. Так що для мене іноземець хай розмовляє на Україні будь якою мовою, щоб тільки вона була зрозумілою більшості українських громадян і що б його передачі чи їнша його праця приносила користь для підвищення культури мого народу, його толерантного ставлення до неукраїнців, а також для збільшення гордощів за свою країну.
Valeriy   | 6.11.2007 12:25
Вiтаю Пайташе! Нарештi щось проризолося без стогнання. Не знимуть модератори-администратори цей пост. Авжеж я не можу цього гарантувати але сподiваюсь. Не треба боятися росийскои мови, росийских письменникив, росийского КГБешника Путина, росийского газу тощо -;). Що вони там зможуть зробити без наших людей, сала, цукра та галушек -;).
80% граждан Украины используют русский в повседневной жизни. 100% его понимают. Это факти и прятаться от них могут только безответственные люди. Я имею ввиду в первую очередь конечно Ющенко и сомн его подвывателей.
Александра   | 6.11.2007 12:28
Пайташ свій дав дозвіл іноземцям розмовляти мовою, зрозумілою для більшості українських громадян.
Чи дає автор такий свій дозвіл громадянам України, які знають державну мову, але бажають використовувати рідну?
Пайташ   | 6.11.2007 12:41
Александра:
Пайташ свій дав дозвіл іноземцям розмовляти мовою, зрозумілою для більшості українських громадян.
Чи дає автор такий свій дозвіл громадянам України, які знають державну мову, бажають використовувати рідну?
Шановна Олександро
Людина сама вибирає собі громадянство
І якщо людина вибравши громадянство певної країни розмовляє з іншими громадянами країни не державною мовою цієї країни – то це вказує на її низьку культуру або нездатність на індетифікацію до народу країни громадянство якої вона вибрала. А мій чи навіть дозвіл Президента, абж і якусь заборону – це несерйозно. Особисто я ніколи нікому не забороняв проявляти рівень свого виховання, знань і моралі
Александра   | 6.11.2007 12:51
Я не зря привела выдержку из статьи Конституции Украины.
Я имею право свободно использовать русский язык во всех сферах жизни.
І якщо людина вибравши громадянство певної країни розмовляє з іншими громадянами країни не державною мовою цієї країни – то це вказує на її низьку культуру
Так Вы Конституцию не уважаете?
нездатність на індетифікацію до народу країни громадянство якої вона вибрала.
Хотите сказать, что русских в Украине быть не должно?
Язык выучить – мало, необходимо в разговоре с истинными украинцами сразу переходить на украинский?
Пайташ   | 6.11.2007 12:54
Александра:
Я не зря привела выдержку из статьи Конституции Украины.
Я имею право свободно использовать русский язык во всех сферах жизни.

І якщо людина вибравши громадянство певної країни розмовляє з іншими громадянами країни не державною мовою цієї країни – то це вказує на її низьку культуру
Так Вы Конституцию не уважаете?

нездатність на індетифікацію до народу країни громадянство якої вона вибрала.
Хотите сказать, что русских в Украине быть не должно?
Язык выучить – мало, необходимо в разговоре с истинными украинцами сразу переходить на украинский?
Конституція це сухий юридичний документ. Але кожна людина має ще свій рівень
Пайташ   | 6.11.2007 12:57
моралі або аморальності, культури або безкультуря, знань або невігластва. І це ваше право, і я його не заперечую, демонструвати в розмові зі мною чи іншим українцем в державі Україна свій рівень одного чи іншого. Ще раз кажу – ваше право, але не обовязок. А Конституція тут не при чому. Бо Конституція це завжди компроміс.
Александра   | 6.11.2007 12:57
Я Вам пару сообщений написала на украинском. Вы этого даже не заметили, хотя предлагали нам выучить язык, обращаться на украинском, и обещали отвечать на русском. Это к слову про уровень.