Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Росія   ЗМІ   Путін   політична сатира   конкурс плакату
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
2

Конкурс плаката "Конец эпохи Путина": итоги

Олена Олійник | 26.10.2007 14:06
Особисто я, мабуть, також віддала б пальму першості плакату 71, хоча зазвичай моя думка не співпадає з найпопулярнішою. Вражаюча простота геніальності: легким рухом "мишки" зробити з вісімки знак нескінченності – це саме те, що лежить на поверхні, але не кожен схопить. Хоча були й інші класні роботи
Коментарі
Геннадий   | 26.10.2007 14:23
А мне понравился плакат, на котором Киселев в картинке Первого канала объявляет о конце эпохи Путина. Там хорошо проявилось подсознание всей тусовки. Свобода – это когда наши рожи в эфире. Остальное несвобода...
Самый классный, с точки зрения именно графического решения плакат с водкой "Путинкой" Кажется и жюри это оценило. Что говорит о префессионализме, которое превалировало над тупым стебаловом и дешевым пафосом.
Олена Олійник   | 26.10.2007 14:31
Не хочу прибирати собі багато життєвого простору, тому інші цікаві російські новини тут.

До речі, вчора минули роковини "Норд-Осту"
І ще

А це називайте як хочете, наприклад "кремліни зажигають"
Геннадий   | 26.10.2007 15:19
Олена Олійник:
Не хочу прибирати собі багато життєвого простору, тому інші [URL=http://www.grani.ru/Society/m.129188.html" target=_blank>цікаві російські новини тут.

До речі, вчора минули роковини "Норд-Осту"
І ще

А це називайте як хочете, наприклад
Геннадий   | 26.10.2007 15:21
Олена Олійник:
Не хочу прибирати собі багато життєвого простору, тому інші [URL=http://www.grani.ru/Society/m.129188.html" target=_blank>цікаві російські новини тут.

До речі, вчора минули роковини "Норд-Осту"
І ще

А це називайте як хочете, наприклад
Юрій Самсон   | 26.10.2007 18:36
Олена Олійник:
Плакати цікаві. А ось надії на "кінець" – марні. З ішого боку – хай хоча б чимось тішаться. Як в народі кажуть – дурень думкою багатіє.
Дякую за посилання – сам би не помітив.
Олена Олійник   | 26.10.2007 18:50
Юрій Самсон:
Юрію, мені здається, Ви дуже неуважно дивилися плакати.
(до речі, забула всім порадити переглянути всі плакати. Там є всередині посилання на фінал, а всередині фіналу – на всі решту).

В абсолютній більшості плакатів лише сарказм та іронія з приводу "кінця". Вже мовчу про переможця.
Олена Олійник   | 27.10.2007 15:07
Геннадий:
Я ще вчора зрозуміла, що Ви хотіли сказати якусь гидоту, Геннадий. Нема потреби так перейматися – я її з легкістю придумаю за Вас сама.:)
Геннадий   | 28.10.2007 21:53
Я просто хотел сказать, что люди, пишущие открытые письма Путину, за то что бы он остался или против, выступают, по сути, в одном жанре. Но не полчалось тправить. А, вы зачем-то придумали себе якусь гидоту. Зачем лишняя?:)
Олена Олійник   | 30.10.2007 10:57
Геннадий:
Ну, раз уж Вы во все так глубоко проникли, так сами понимаете – одной больше, одной меньше...
:)

А что до жанра... он-то может и один, но существенные различия есть. Одно как минимум. Одни "колоссы" пишут от имени представителей всех творческих профессий – что, собственно, и спровоцировало реакцию других.