Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
армія   Україна   український солдат майбутнього

Яка потрібна Україні армія?

Пайташ | 25.10.2007 13:36

-16
Рейтинг
-16


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
21

Яка структура армії потрібна Україні? Чи може наша держава у випадку війни використовувати у військових цілях цивільну техніку? Професія – військовий, що це?

Яка потрібна Україні армія?
Яка потрібна армія Україні?

Ну по перше – професійна, і тільки. Але ця професійність стосується виключно персоналу – солдат української армії.

Все що стосується технічного забезпечення має поділятися на сугубо військове майно і технічну складову і цивільне майно (його технічну складову) що задіюється у військових цілях тільки на період активних військових дій при агресії, або ліквідації стихійного лиха, в якому, може бути, задіяна армія.

Виходячи з такої стратегії побудови української армії можна зробити висновок, що армія спирається на добре вивчених солдат, щоденною професійною підготовкою з віку 10 років до 18 (при звичайних загальноосвітніх школах) виключно за згодою батьків і особистої згоди неповнолітніх громадян, щоденною професійною підготовкою з віку 18 до 21 року у військових закладах виключно для тих громадян, що своєю професією хочуть зробити – захист Батьківщини; та безпосередній щоденний вишкіл і служіння у військових частинах з віку 21 до 60 (віку виходу на пенсію). Бути солдатом мають право і чоловіки і жінки.

Друге. У професійних солдат має бути передове озброєння:персональна тактична і стратегічна зброя і засоби захисту організму від ушкодження, а також медицинські засоби, що дають змогу вижити організму до надання їм кваліфікованої медичної допомоги у стаціонарних умовах; стратегічне озброєння на випадок бойових дій, що дає змогу для знищення особисто солдатом будь яких рухомих наземних, повітряних і водних цілей противника.

Які види збройних сил, на даному етапі, необхідні Україні? Це наземна і морська високомоторизована піхота.

Сучасні засоби знищення противника і його технічних засобів свідчать, що бронетанкові і повітряні війська відживають своє. Наземні, морські і повітряні технічні засоби мають в майбутній військовій доктрині служити тільки одній меті – транспортуванню солдат в театрі бойових дій. А для цього можна у випадку військових дій застосовувати цивільну техніку, що буде мобілізована у випадку війни, або при ліквідації стихійного лиха. Тому робити затрати необхідно тільки на навчальну транспортну техніку всіх видів, що застосовується цивільними.

В армії України має бути декілька оперативних стратегічних загонів швидкого реагування з найпередовішою плаваючою, повзаючою, бігаючою і літаючою технікою.

Кожен український солдат має вміти, в критичних ситуаціях, керувати всіми видами авто-мото-аеро засобів, морських і річкових суден будь яких габаритів, користуватися всіма видами стрілецької тактичної і стратегічної зброї, вміти боротися без зброї, вміти виживати в будь яких умовах і без тривалого споживання їжі і води.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua