Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
дитячий садок і політика

Новий Кашпіровський

Пайташ | 24.10.2007 16:48

-7
Рейтинг
-7

Голосів "за"
5

Голосів "проти"
12

Ось що значить дати правильну установку... Навіт те що раніше для тебе було цікавим може стати таблеткою люміналу – мовби снодійне.

І знову Кийблін. Але він тепер у ролі гіпнотизера. Ну справжній Кашпіровський.

Я колись міг через тріск радіоперешкод слукати радіо "Свободу" хоч цілу ніч. І сон мене не брав. А наступного дня був свіжий, немов подих ранкового вітру.

А тепер Кийблін запросив на радіо "Свобода" Лемочі і Вінашеда, а я їх по простоті своїй (їх інтервю) послухав (то біш прочитав) то тепер тільки почую – радіо "Свобода" – відразу спати хочеться. Ось я з садика прийшов. (Підробляю там "Вусатим нянем") вимучився допоки на "сонну годину" дітлахів положив і приспав, вони в мене ясельники – двохрічки. Тепер думаю швидко навчити їх читати. Навчу – проблеми не буде вкладувати їх спати. Тільки дам їм прочитати інтервю Киябліна з Лемочі і Вінашедом – враз поснуть. Ось такі то пироги шановні...

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua