Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Борисфен   народ

Народ держави Норд, що колись звалася Борея втомився...

Пайташ | 24.10.2007 15:55

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
10

Хтось, чи щось нам навязують, що ми великий народ Борея на березі не менш великого Борисфена вже і не народ, а так – щось.

Ці хтось, чи щось замаскувкалися під іменами Левмироновичмінц, Вікторанатолійовичшендерович та дуже коротким незвичним – Кияблін. давайте не мучити себе довговимовлюванням. Назовемо їх коротше: Лемочі, Вінашед та Киблін.

Ох як ви нам бореянам надоїли. Бо ви і найрозумніші, і наймудріші, і найдостойніші. І вам вклонятися через кожен крок треба... І уряд ваш, і парламент майже ваш, ну а наша власність не наша, а ваша. Жінки наші – ваші. І горілка з перцем наша – ваша? І пироги зі сметаною наші – ваші? А вігвам червоношкірий вам товариш. Пироги собі забирайте, уряд і парламент також нам не залишайте (ми собі нові намалюємо), але горілку з перцем і жінок не віддамо. Це нам залишайте. Бо не залишите начувайтеся. Бо тікати так будете, що і на горі Тавор не зупинитеся. Аж до атлантів вас поженемо. А там в морі втопимо. І Жаба вам цицьки дасть.

Чуєте Лемочі, Вінашед та Киблін. Добре слухайте і на песлики намотуйте. Вдруге повторювати не будемо.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua