Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
англійська мова   зовнішнє тестування   підручники   Міносвіти   освіта

Академія Наук України – за фахове навчання школярів англійської мови!


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
5

Триває кампанія Молодіжного руху "МОДОС" за визначення долі вкрай потрібних школярам випускних класів підручників для англійської мови.

Підручники підготовані до друку, проте Міносвіти ніяк не надсилає замовлення (детальніше про кампанію – в статті "Молодь України має право вичати English за європейськими стандартами") http://ngo.donetsk.ua/index.php?id=2282&show=news&newsid=9029.

Тим часом готуються стандарти зовнішнього тестування для випускників шкіл з англійської мови. Нормальне складання їх можливе, якщо школяра навчати на автентичному живому мовному матеріалі. Саме тим вимогам і відповідать нові підручники, розроблені великою командою фахівців-мовників різних ВНЗ України.

Молодіжний рух "МОДОС" вже звернувся до вищих органів державної влади з проханням визначити подальшу долю підручників серії "English through Communication".

Днями Київське представництво "МОДОС" отримало листа Національної Академії Наук України, яка звернулася до Міносвіти з запитом щодо долі підручників для 10-11 класу.

Зокрема у листі говориться:

"...На думку фахівців НАН України, попередні випуски підручників зазначеної серії зроблені на належному професійному рівні, вони презентують прогресивний, справді науковий метод навчання, а отже – є дуже потрібними в освітній галузі. Тому виникає обгрунтоване занепокоєння зволіканням із випуском підручників серії "English through Communication" для 10-11 класів."

Наразі проблему невідповідності старих підручників висвітлила і газета "ДЕНЬ" у публікації "Непрофесійна English" (http://www.day.kiev.ua/188983).

Тепер ми чекаємо на відповідь Міністерства.

Уся додаткова інформаця про акцію – звертайтесь, будь-ласка до контактів!

Автор: Світличний Василь (modos.org@gmail.com)

Джерело: Інформаційний відділ Молодіжного руху "МОДОС" (www.modos.at.ua)

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua