Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
кіно   українське кіно – де ти?

А інколи можуть і вороги України правду казати, правда кажуть вони її із злорадою

Пайташ | 5.09.2007 11:31

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
10

Те що твориться в Україні в прокатному і телевізійному кінематографі схоже чи то на комедію, чи на фільм страхів, а може і на те і на інше. І це дійсно трагікомедія.

Дійсно, на цей раз Хандусенко виявився правим. Яке українське кіно, що чиновники від кіно відмічати хочуть? Хоч би не ганьбилися на весь світ.

Правда Хандусенко і такі як він кажуть про це із злорадою, ніби – ось бачите ви ні на що не здатні, навіть своє кіно не можете поставити. Чужим користуєтеся.

І дійсно. Де українське кіно? Дійсно українські фільми, що були створені за роки незалежності, на пвльцях можна перерахувати. За що питається чиновники від кіно отримують державні зарплати. І не малі зарплати. А може нам взагалі не потрібно такого міністерства, як Міністерство культури, що опікується і кінематографом. Краще не мав би кінематограф такої опіки.

А подивіться на переклади іноземних фільмів. Це не переклади на українську – а кошмарики. Ні стилю ні грамотності, а про культурність взагалі мовчати треба. та і чи потрібно деякі із іноземних фільмів перекладати. Їх не те що перекладати не треба, а взагалі заборонити їх показ в Україні.

Показувати немає що, а вони фестивалять. І скільки ж цікаво на цей фестиваль вони державних коштів угрохають. Краще дали б ці гроші молодим кінорежисерам на створення дійсно українського фільму.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua