Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/discussions/46d7ef8892ec4/

Знаєте, а у мене є галя

Пайташ | 31.08.2007 13:38

Про те як урядовці, що не знають азів ні політичної ні правової грамоти дурять народ.

Знаєте, а у мене є галя
Знаєте, у мене вдома є ще "галя". вірно не дівчина на імя Галя, а звичайний репродуктор місцевого радіомовлення. Архаїзм більшовицької імперії. Бо не можна ліпше маніпулювати свідомістю людей, ніж через засоби, що не пермикаються. Але сучасна "галя" вже не та "галя", що була при комуністичному режимі. На ній можна почути і Яворівського і Наталію Земну і Юлю Тимошенко і Тарасика Чорнороба а тим більше голос будь якого Премєр-Міністра України. А як ви знаєте таким є зараз Янукович.

У Премєра є Кабінет, Міністерства і інші структури, що можуть аналізувати і радити. Але Премєр – проффесор. Він сам все знає і всьому голова. І що вартує йому порушити Конституцію, Закон. Треба – порушить, і оком не кліпне. Не кліпнув і тепер. Хоча і знає, що Верховна Рада не легітимна, але бажає, щоб бюджет на наступний рік – 2008 вона розглянула, так не для затвердження, а заради консультації... То що заважає Януковичу запросити в консультанти весь український народ, опублікувавши проект бюджету на 2008 рік в урядових і інших офіційних виданнях. Ні народ не карманний, а Верховна Рада так – карманна. Все погодить, що Премєр подасть. Так чи потрібний нам такий Премєр і така коаліція, що його подала для затвердження?

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua