Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Cайт наш для простих українців, на вчені сайти вони не заглядають

Борис Бородин | 23.08.2007 23:44

-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
16

Забагато знань,інформації – це пряма дорога до шизофренічної розчеплення особи. Чи нам потрібні психічно хворі українці?

Cайт наш для простих українців, на вчені сайти вони не заглядають
Витяг з постів пана Пайташа до

Идхар – ха-ха, ракх – хе-хе, джарен – не хе-хе


(жодного слова не добавлено і не правлено – Борис)

Пайташ | 16.08.2007 12:58

Не думав сьогодні публікувати ще одну статейку, але прочитавши цей "екслюзив" – не стримався. Я людина не емоційна, але тут не емоції, а неприйнятність – зіграли, як спусковий механізм для відповіді.


Невже ті хто відвідує цей сайт, навіть не постійно, а набігами (як татари на Русь, чи як половці) не зрозуміли, що на сайті зібралися поважні люди -патріоти України, які змагаються з українофобами та так званою "пятою колоною" сусідньої держави.

І додатково. Я вже неодноразово писав. сайт цей український. ось і розміщуйте тут матеріали що цікавлять українців. Матеріали про проблеми українців, а не про проблеми інших народів.

Пайташ | 16.08.2007 15:23

IoannKo:

Я українець! І мені дуже цікавий текст, запропонований шановним Ashnar Lynx'ом.

Якби Ваші Пайташе тексти, також викликали б процесс думання, то Ви б зрозуміли, що то є дуже корисно – заглиблятися у щось більш інтелектуальне, ніж чергова програма чергової партії. Пробачте на слові...


Нетті-нетті. І так і ні. Ви і правий і ні. Заглиблюватися у щось більш інтелектуальне, це добре, але для людей інтелектуальних, а для простої людини головне зараз як накормити сімю і щоб був мир. І тому програма якоїсь партії її більше цікавить, як те де коріння української мови. Це більш для учених. А сайт наш для простих українців, на вчені сайти вони не заглядають.

Пайташ | 16.08.2007 15:27

Vuyko Vasyl:

Знань забагато небуває, а запропонована Ashnar Lynx'ом не відносится до дезінформації. Якщо автор не вложив у статту багатозначні і готові висновки, це не означає що він займається промивкою мізків. Більше професіоналізму нам потрібно у всьому.


На жаль буває. Для непідготовленої людини забагато знань,інформації – це пряма дорога до шизофренічної розчеплення особи. Чи нам потрібні психічно хворі українці?...

Пайташ | 17.08.2007 09:34

Незарегистрированный пользователь: Ashnar Lynx: Пайташ:

Девізом України повинен стати девіз: "Excelsior". Знаєте, що це, сподіваюсь?

Откуда ему, алкашу это знать?


Девіз українців – "Україна – понад все!" Інших українцям девізів не потрібно. А тобі алкашом стати – роботу втратити. Хочеться, а колеться. Але зрідка так по три бутилки на брата, це в реалії...

Пайташ | 17.08.2007 16:55

IoannKo:

[Це, найвірогідніше – фахівець, що шукає гарну роботу. І поважає тексти, що стимулюють думку. Проста людина, якщо має потребу "накормити сім'ю" піде вантажником, монтажником, штукатуром, маляром абощо. Тобто туди де не треба мати високого інтелекту, але за працелюбністю можна отримати гарну зарплату. В Києві вантажнику платять до 2000 грн. А то й більше.


Глибоко помиляєтеся. В моєму місті і регіоні роботу по інету шукають і штукатури і маляра. А інтелект тут ні при чому. Ті що мають інтелект на тисячі доларів вміння заробити працюють по інету і на такі сайти як наш в них просто немає часу.Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua