Пошук на сайті:
Знайти

Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ницість

Пайташ | 2.08.2007 12:52

-4
Рейтинг
-4

Голосів "за"
9

Голосів "проти"
13

Правда буває різна. А брехня є завжди брехнею і тому вона – одна. Ниці поступки – прояв брехні.

Ви знаєте моє негативне ставлення до рейтингів і балів взагалі. Так, дійсно – воно негативне. Але якщо ми живемо в світі рейтингів і балів то що є тоє. Але і тут мають існувати певні правила. А правила, ми знаємо, намагаються обійти. Так, дійсно, інколи їх треба обійти, коли вони тормозять прогрес, перестають допомагати і навіть заважають. В усіх інших випадках вони необхідні. Бо є люди, що без чітко визначених правил не можуть нічого зробити. Психологія в них така.

Але я не про це. Я про ницість деяких наших зареєстрованих учасників сайту. І тут дійсно, я стаю погоджуватися з одним із коментів по моїй статті про рейтингову систему, що виставлення балів має бути прозорим. Щоб кожен з нас бачив, хто йому ставить мінуси, щоб потім була змога попросити пояснення мотивації його поступку. Але мене не цікавлять мінуси по статтям. Бог з ним. Кожну статтю кожен сприймає по своєму, а тим більше реагує на неї по своєму і по своїй ментальності.

Але! Коли мінуси ставляться за світлину, за фоторепортаж... Де крім красот України – ніякої іншої політики!? Це дивує. Ну якщо претензії до мене особисто... Будь ласка! Ставте мені за статті одні мінуси. Бо це мої статті. Але за світлини, що фіксують красу нашої Батьківщини. Це вже занадто!

Що вам завинила природа і Бог, що її створив. Такий поступок – ниций поступок. І йому виправдання немає. Чи я не правий?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua