Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому не правий автор статті "Хаос і передвиборні ділеми України"

Пайташ | 27.07.2007 12:21

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
13

Про політичні перспективи в Україні на найближчий час.

Стаття написана із знанням справи, але без знання психології. Ні не знання людської психології, а психології соціуму – великих людських обєднан, глобальної психології.

1.Чи на часі в даний час конституційна реформа?

Взагалі Конституції пишуться так, щоб зміни в них були необхідні тільки тоді коли міняються епохи в житті народу держави. А ви згадайте, як приймалася перша Конституція вільної України. Вірно. За одну ніч. Так. Писалася вона не за ніч. Але писати і прийняти – це не одне й те ж. Скільки було корисного для України відкинуто з написаної Конституції заради компромісу, щоб вона все таки була прийнятою. А зміни внесені хитрими і врожими до України – Морозом, Медведчуком, Симоненком і тиск і прийняття цих змін – знищили цю, так важко прийняту і вихолощену за одну ніч Конституцію. Конституція не працює. І це всі бачать.

Тому конституційна реформа на часі. І чим швидше ми її здійснимо тим менше зазнає втрат Україна як держава на загальносвітовому рівні.

2. Чи є альтернатива проведенню дострокових виборів у Верховну Раду – 30 вересня?

Ні немає. І це слава богу зрозуміли всі. За виключенням Мороза і його однопартійців. Але це непризнання має меркантильний характер – вони нізащо не потраплять в нову Верховну Раду. Але це не турбує вже інших політичних гравців. Тим більше, що заміна йому у Верховній Раді на боці антиукраїнських сил буде – партія Вітренко. І вони її протягнуть чого б це їм не коштувало.

З. Чи можливе невизнання виборів після їх проведення, якщо якісь сили побачать, що результат не на їх користь?

Так дійсно. Результати виборів будуть проголошені не відразу. Буде судова тяганина. На протязі якого часу? Та не більше місяця-півтора. А після буде компроміс Президента – дострокові Президентські вибори за визнання дійсними виборів 30 вересня. І вибори проведені 30 вересня будуть визнані дійсними.

А ми підемо разом з політиками проводити передвиборну кампанію дострокових президентських виборів. А після них референдум по Конституції, який мабуть відмінить інститут Президента в Україні. Так що шановні нудьгувати не будемо.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua