Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
31
Рейтинг
31


Голосів "за"
45

Голосів "проти"
14

Коментарі
Юрій Самсон   | 26.06.2007 20:54
Дорога Олено! (Можна надалі Оленко?)
Цілком і беззастережно погоджуюсь з Вами і з Вольтером. Тому довго не буду розписувати, наскільки я є прихильником необмеженої свободи слова. У згаданих Вами листах до редакції НП я пропонував звернути їхю увагу на те, що під ніками типу "хандусенко" на стрічці статей розміщується відвертий спам – подивіться, чи є в цього автора стаття, яка уже не висіла б на відверто антиукраїнських сайтах? Тож мова йде не про намагання заборонити чиїсь думки в адміністративному порядку, а вимагати від адміністрації дотримання нею ж встановлених правил! До речі, на мою думку, це шлях до вирішення проблеми.
Юрій Самсон   | 26.06.2007 20:59
Дякую за стимул, п. Олено, до написання статті "Українців треба любити!". Вважаю найкращим рецептом розв"язання згаданих у Вашій статті протиріч якраз і є солідарність українців, підтримка одне одного як на цьому сайті, так і, що найголовніше, у повсякденному житті. Та щира любов одне до одного вже за те, що ми маємо спільний об"єкт любові – УКРАЇНУ!
Молонов Сергій   | 26.06.2007 21:16
"...на практиці толерантна позиція завжди у програші – вона ж надуразлива. Ви визнаєте всі права супротивника, що він не визнає Вашого права на існування. Ви використовуєте лише дозволені засоби, він – будь-які. Ваші спільноти немонолітні через різномаїття думок однодумців (саме так!)..."--
не кажется ли вам. что именно в этом и заключена сила свободных и думающих людей? Сила поиска ума в сравнении с тупостью единообразия? Сила новых идей против бездумного выполнения команд?
Mariya   | 26.06.2007 21:39
Человек со стороны. Не в курсе описанной ситуации. Не могу понять, что ж Вы за взгляды высказывали, что Вас ограничивали... На это необязательно отвечать, просто высказала свое удивление. Будет время, поинтересуюсь подробней, что Вы писали.
Что касается Вашей манеры и письма, и выражения своих мыслей – так она не без изящества.
Сегодня попыталась прочитать все комментарии на пару статей Елены Маркосян. Да уж, некоторые, особенно незарегистрированные, так изгаляются, что так и хочется сказать: давайте жить дружно. Хотя бы повежливее...
Правнук   | 26.06.2007 22:06
Шан. пані Олено!
Толерантність – це, звичайно, добре.
Але часом цю толерантність сприймають просто як запрошення
сісти на шию.
Тим більше, що є можливість позбиткуватись
цілком безкарно.
Дякую.
  | 26.06.2007 22:13
Як і Mariya (написала, що...манера... не без изящества), вважаю Ваш стиль
симпатичним. І обіцяю вважати Вас антикомуністом.:) Ми ще й у другому
спільні – у думці, що стоячі ставки (з "модераторами") забагнючуються, а
проточна вода самоочищається. Лише типусам типу Петро_Гіренко, нині
Юрій_Самсон, які є найманцями, граються в "інформаційні війни", треба
адмінзахист. Бо "на війні як на війні"..., і вони бояться, що шкура їхня постраждає від праведного гніву, – платить перестануть, адже "единожды солгав – кто ж тебе поверит?".
Олена Олійник   | 26.06.2007 22:36
Незарегистрированный пользователь | 22:13
За добрі слова дякую, але навіщо так близько до них – недобрі, дарма що на іншу адресу? Особисто я вважаю, 1) що Петро і Юрій – однозначно різні люди (та й Ви, здається мені, так само вважаєте), 2) слова про чиюсь продажність дуже легко кидають в Інеті, та ще жоден такого не довів, проте чомусь надалі вже оперують цим, як беззаперечним фактом – це є маніпуляція (якщо помітили, я жодним словом не згадала найманців, змальовуючи різних завсідників УП, хоча й такі там, звісно, були), 3) варто намагатися бути справедливим, долаючи в собі загальнолюдську необ'єктивність, казати собі: так, я впевнений, що це потвора – але що із того? Я ж не рентген.
Олена Олійник   | 26.06.2007 22:44
Юрій Самсон:
Дорога Олено! (Можна надалі Оленко?)
Звісно, можна.
І той факт, що я значно старша за Вас, аж ніяк не має Вас зупиняти (але попередити була змушена, аби виключити в подальшому можливість потрапляння у незручні становища).
Завтра розпочну із Вашої статті. А сьогодні нема вже очей
:- (
Бувайте!
Олена Олійник   | 26.06.2007 22:50
Всім вдячна, хто витратив на мене частину свого вечора (не розраховувала навіть на таку увагу в такий час).
Всім рада. Всім обов'язково відповім.
Тільки завтра.
Всім добраніч!
Странник   | 26.06.2007 23:32
История учит, тому, что ничему не учит.
Аналогичный провальный эксперимент немодерируемого рессурса провёл Дилетант.
Свобода слова и свобода выражений это разные вещи.
Нельзя получить чистый, не идеальный естественно это нереально, форум давая свободно распространять дерьмо. Это идеализм.
Олекса Косар   | 27.06.2007 00:01
Що робити з брудом? Його треба прибирати...
довіра   | 27.06.2007 07:36
Я думаю, что все в мире относительно, например, преступника можно рассматривать не только как человека, который преступил закон, но еще и как повод задуматься о причинах его поведения, тогда результатом станет... работа по усовершенствованию норм закона. Преступников от этого не станет меньше, но больше будет справедливости.
Мне тоже на НП не все нравится, хотя бы потому что свобода слова должна ограничиваться КУЛЬТУРОЙ. Свобода для безкультурных вообще вещь не безопасная, это уже как обяз"яне дать гранату. Терпимость к поведению таких вооруженных обезьян может дорого стоить всем. С другой стороны беда и тогда, если наши права на свободы захотят определять... теже обезьяны с гранатой.
довіра   | 27.06.2007 07:51
Написал и подумал, что одна из причин нынешнего состояния дел в стране, видимо, в не высоком культурном уровне людей, которые сами себя так любят называть "политической элитой", поэтому они не умеют договариваться между собой, не держат своих же обещаний и... дружно вместе деребанят все, что только могут... даже у друг друга.
Олена Олійник   | 27.06.2007 11:02
довіра:
Шкода, що Ви нічого не пишете, окрім коментів. Я би включила Вас до обраних авторів.
Все сказане підтримую на 100%. На жаль, ніякого іншого виходу тут нема, крім поступового підвищення рівня загального розвитку (в ідеалі) членів суспільства, чи принаймні їхньої вихованості. Із цим напряг поки що, але згадайте той самий соціум років 12 тому, і Вам миттєво покращає, я впевнена. Нам просто вкрай необхідно, як у свій час зманіженому Заходу, пожити хоча б років 15-20 у більш-менш нормальних умовах. Ви тут маєте слушно спитати – а де ж вони візьмуться, ті умови, як ми не будемо вживати рішучих заходів щодо їх впровадження? Ваша рація, і це лише одна із безлічі проблем... (д.б.)
Олена Олійник   | 27.06.2007 11:03
практичного застосування принципу толерантності. Але що поробиш, життя без протиріч взагалі не існує. І, як сказав хтось із великих, демократія – вкрай недосконалий устрій суспільства, але нічого кращого за це людство поки що не придумало.
І, як зазвичай кажу вже я:
"Людина" – це, певна річ, не звучить гордо, але прагнути до того все ж таки варто.