Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/culture/5e6a5c06d880c/

То коли до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли?

museum-ukraine | 12.03.2020 17:57

А колишня очільниця музею Мінкульту ДНР спокійно живе у Києві, роздає героїчні коментарі наївним журналістам. Ось уже і Західну Україну підкорює...
Можливо, Міністром культури України стане! А шо?... Ми за мир...


То коли до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли?
ДНР вже у Львівському музеї історії релігії?

Дивний анонс прийшов із Львова... Таке враження, що до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли.

А що, по темі...

Комусь війна, а хтось рекламує екс-директорку Донецького музею, що у 2014 році щиро присягнула Росії і ДНР, здавши окупантам безцінну мистецьку колекцію, привозила і разом з "керівниками терористичної геспубліки" презентувала виставки країни-агресора та марки з терористами, що вбивали наших солдат...

До речі, погугліть марки ДНР, дізнаєтеся багато цікавого...

Цитата з анонса львівського музею: "Після відкриття виставки поетеса, фахівчиня музейної справи, Заслужена працівниця культури України, голова Ліги грецьких митців "Галатея", колишня директорка Донецького обласного художнього музею, а з 2016 року – наукова співробітниця Національного художнього музею України Галина Чумак презентує збірку поезій "Осіннє багатство". Вміщені в ній поезії наповнені життєствердним началом, яке зігріває душу.

На творчому вечері Галина Чумак познайомить присутніх із власними віршами,а також розповість про досвід донецької переселенки, про своє "вміщене життя у валізу", про травми втрати... і про майже півстолітню працю у культурній сфері.

Захід розпочнеться 13 березня, у п'ятницю, о 15 годині 30 хвилин у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній, 1.

P. S. 14 березня Галину Чумак чекає музей "Староскварявський іконостас XVI-XVIII століть" (філія Львівського музею історії релігії)."

З яких це пір у Львові рекламують Г.Чумак, що не організувала евакуації ДОХМ з Донецька у 2014, кинула філію-скансен на підконтрольній Україні території? А сама урочисто, під телекамери відкривала рашистські виставки з керівництвом ДНР?

У Вас що, весняне сепарське загострення?

Журнал "Музеї України" буде звертатися до СБУ, в Львівську ОДА і в Мінкульт, аби заборонити гастролі тієї одіозної діячки! Це у Львові!!! Рівень нахабства відчули?

Пані Чумак свідомо відкривала виставки з зрадниками України, що керують ДНР. Могла б і захворіти...

Преса ДНР радісно підтримувала "мистецькі акції" в музеї...

"11 февраля 2016 года, в Донецком художественном музее состоялось открытие выставки "А.В. Суворов. Путь к бессмертию". Инициатива ее проведения принадлежит Государственному мемориальному музею Суворова в Санкт-Петербурге. Готовили новую выставку полгода, в ее открытии приняли участие воспитанники Республиканского военного лицея. В ходе торжественной части был зачитан приветственный адрес от директора музея Владимира Гронского, в котором он поздравил дончан с этим событием в культурной жизни Донбасса.

В экспозиции представлены стенды о жизни и деятельности выдающегося русского полководца, история войн, которые вела Россия в середине – конце XVIII в., экспонаты Суворовского музея. Посетители выставки могут увидеть копии военной формы и флаг одного из суворовских полков Российской армии – Апшеронского мушкетерского пехотного полка. Есть интерактивная часть – специальные мониторы, с помощью которых можно увидеть фотографии швейцарских Альп по маршруту знаменитого перехода русских войск под командованием Александра Суворова.

В экспозиции представлена информация о славных продолжателях дела русского генералиссимуса – советских военачальниках, награжденных Орденом Суворова во время Великой Отечественной войны.

"Суворовская книга "Наука побеждать" не утратила своей актуальности и в наши дни. Надеюсь, что наши лицеисты эту науку будут успешно постигать", – заявил во время открытия начальник отдела охраны культурного наследия Министерства культуры Донецкой Народной Республики Джаркынбек Назаров.

По словам директора художественного музея Галины Чумак, выставка "А.В. Суворов. Путь к бессмертию" продлится до апреля, а затем она станет выездной и будет демонстрироваться еще в нескольких городах Донецкой области".

https://doneck-news.com/main/culture/8084-v-donecke-otkrylas-vystavka-aleksandr-suvorov-put-k-bessmertiyu.html

Зрадити Україну, виявляється трохи можна...

Прикметно, що весь час праці по контракту з "Мінкультом ДНР", пані Чумак не забувала подавати заяви про відпустку за свій рахунок до Управління культури Донецької ОДА! Адже, на підконтрольній території України залишилася філія-скансен у селі Прелесному! В результаті більше року колектив сидів без зарплати...

Музейники фактично здійснили подвиг – зберегли для України єдиний скансен Сходу!

Потім включилася команда журналу "Музеї України".

Донецький обласний художній музей перереєстрований в українській Дружківці, має прекрасне приміщення, новий колектив, формує нову колекцію... Передали справи молодому директору...

Музей у Донецьку нарекли Републіканським художнім музеєм Мінкульту ДНР, де регулярно виставляються картини з "хероями дамбаса", що продовжують вбивати наших хлопців...

А колишня очільниця музею Мінкульту ДНР спокійно живе у Києві, роздає героїчні коментарі наївним журналістам. Ось уже і Західну Україну підкорює...

Можливо, Міністром культури України стане! А шо?... Ми за мир...

То коли до Львівського музею історії релігії привезуть мощі Гіві і Мотороли?

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", колишній співробітник ДОХМ у Дружківці


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua