Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Петровський Олександр Володимирович: Розвиток акторської майстерності у молоді Дніпра, юні актори готують для глядачів різноманітні вистави

Вадим Чорний | 22.12.2019 13:49

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Експериментальна дитячо-юнацька театральна студія "Грай та мрій" започаткувала свою роботу за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", який завжди сприяє розвитку талантів у молоді міста Дніпра.

Петровський Олександр Володимирович: Розвиток акторської майстерності у молоді Дніпра, юні актори готують для глядачів різноманітні вистави
Експериментальна дитячо-юнацька театральна студія "Грай та мрій" започаткувала свою роботу за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", який завжди сприяє розвитку талантів у молоді міста Дніпра. Юні актори готують для глядачів різноманітні вистави. Деякі з них присвячені серйозним соціальним проблемам.

Репетиційна зала театралів знаходиться на території Дніпровської Єпархії. Студія планує взяти до свого колективу діток з інвалідністю та залюбки розвивати їхній талант в акторській майстерності та сприяти культурному збагаченню міста.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua