Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
від Open Opera Ukraine Г. Генделя "Ацис і Галатея"

від Open Opera Ukraine постановка Г. Генделя "Ацис і Галатея"

museum-ukraine | 5.09.2019 20:14

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Ацис і Галатея" стане першою в Україні професійною постановкою опери Г. Генделя з незвичною та несподіваною інтерпретацією.

від Open Opera Ukraine постановка Г. Генделя ''Ацис і Галатея''
4 вересня 2019 року у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського відбулась прес – конференція, присвячена новій постановці від Open Opera Ukraine Г. Генделя "Ацис і Галатея", прем'єра якої відбудеться 12 – 13 жовтня 2019 року на головній сцені Академії.

"Ацис і Галатея" стане першою в Україні професійною постановкою опери Г. Генделя з незвичною та несподіваною інтерпретацією.

Прес – конференція пройшла за участю німецького диригента Йорга Халубека, ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка, генерального продюсера Open Opera Ukraine Галини Григоренко, програмного директора Open Opera Ukraine Анни Гадецької, координатора програми Culture Bridges Софії Шульги, начальника проектного відділу Українського культурного фонду Тетяни Лишневець та голови Експертної ради фестивалю-премії "ГРА" Анни Липківської.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua