Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Максим Тимошенко: Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора НМАУ!

Максим Тимошенко: Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора НМАУ!

museum-ukraine | 11.02.2019 17:53

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ідея запросити відомого співака до Альма-матер виникла у наших студентів, які звернулися до мене з проханням організувати таку зустріч. Питання ми вирішили оперативно: рішенням Вченої ради Академії Пласідо Домінго присвоєно звання Почесного професора НМАУ імені П.І. Чайковського. Тож за кілька днів студенти та викладачі стануть учасниками

Максим Тимошенко: Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора НМАУ!
Вперше в Україні!

Світовій зірці, видатному співакові Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора Національної музичної академії імені П.І. Чайковського.

Подія відбудеться 14 лютого о 10.30 у Великій залі Оперної студії імені Героя України Василя Сліпака.

У свій перший офіційний візит до України, зірка оперної сцени Пласідо Домінго вперше стане гостем академічного навчального закладу. І це наша Академія – навчальний заклад з багатою історією та високим рівнем викладання, яка є визнаним світовим брендом музичної академічної освіти.

-Ідея запросити відомого співака до Альма-матер виникла у наших студентів, які звернулися до мене з проханням організувати таку зустріч. Питання ми вирішили оперативно: рішенням Вченої ради Академії Пласідо Домінго присвоєно звання Почесного професора НМАУ імені П.І. Чайковського. Тож за кілька днів студенти та викладачі стануть учасниками урочистостей із вручення видатному гостеві Диплома і належних відзнак. Ми організовуємо яскраву незабутню для всіх подію! – коротко повідомив Ректор НМАУ Максим Тимошенко.

До речі, у List of awards and nominations Пласідо Домінго близько сотні різних нагород, звань, премій, відзнак. З них 17 – звань почесного професора і доктора навчальних музичних академій, консерваторій Європи, Америки, країн Сходу.

Незабаром додасться ще одне звання – Почесний професор Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського. В Україні ми перші. – зазначив Максим Тимошенко.

Деталі для преси будуть повідомлені окремо. Вхід за запрошенням Академії. Жорстка акредитація для преси!

Музика України


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua