Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
концерт молодої надзвичайно талановитої оперної співачки – ДІНЬ ЖУН

концерт молодої надзвичайно талановитої оперної співачки – ДІНЬ ЖУН

museum-ukraine | 28.01.2019 18:19

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

На початку концерту ректор найпрестижнішого навчального музичного закладу в Україні пан М.Тимошенко розповів про недавній візит до КНР, зокрема про те, що в рамках двостороннього співробітництва Національної музичної Академії України з Хеншуйським університетом буде утворено Міжнародну Хеншуйську Академію Музики і Мистецтв, засновником якої

 концерт молодої надзвичайно талановитої оперної співачки – ДІНЬ ЖУН
27 січня 2019 р. у Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського із грандіозним успіхом відбувся концерт молодої надзвичайно талановитої оперної співачки – ДІНЬ ЖУН.

На початку концерту ректор найпрестижнішого навчального музичного закладу в Україні пан М.Тимошенко розповів про недавній візит до КНР, зокрема про те, що в рамках двостороннього співробітництва Національної музичної Академії України з Хеншуйським університетом буде утворено Міжнародну Хеншуйську Академію Музики і Мистецтв, засновником якої з Української Сторони є НМАУ, а з Китайського – Урядова організація "Економічна зона Хеншуй", Хеншуйський університет та приватна компанія.

Угоду про нову модель співпраці підписано 23 січня 2019 року.

Разом з тим, пан ректор привітав дружину Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні пані Чжан Цзянь і вручив пам'ятні подарунки.

А ще додам – моє враження від матеріально стану консерваторії було дуже сумне...

Отож, побажаємо новопризначеному пану ректору успішної і плідної роботи у всіх сферах розвитку найпрестижнішого, повторю, музичного навчального закладу України.

Переконана, що незабаром побачимо великі позитивні зміни. Хай щастить!

Tatiana Antonyuk

Коментар:

Шановна пані Тетяно, я щиро дякую Вам за підтримку та віру в мої сили як очільника провідного музичного закладу України! Вся наша команда невтомно працює задля розвитку консерваторії, наразі ми маємо перші важливі здобутки для нашої alma mater.

Я вірю, що саме зараз ми закладаємо міцний фундамент стабільного розвитку та процвітання консерваторії і ми працюватимемо над цим і надалі!

Максим Тимошенко, ректор НМАУ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua