Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Наталія Шпитковська: У пошуках четвертого виміру. Авангардна зима М17

Наталія Шпитковська: У пошуках четвертого виміру. Авангардна зима М17

museum-ukraine | 18.12.2018 09:31

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Як повідомила директор галереї Наталія Шпитковська, це вже друга реінкарнація галереї. Завдяки меценатам та голові опікунській раді Андрію Адамовському, арт-приміщення отримало нове життя – за короткий строк зроблено ремонт, закуплені та виставлені сучасне освітлення, відео- та аудіотехніка. Для оформлення приміщень запрошені молоді

Наталія Шпитковська: У пошуках четвертого виміру. Авангардна зима М17
У Києві відкрився креативний арт-майданчик – Центр сучасного мистецтва М17, неподалік від храма св. Миколая, на Антоновича.

У величезних виставкових залах стартував амбітний проект "Авангард: у пошуках четвертого виміру".Як повідомила директор галереї Наталія Шпитковська, це вже друга реінкарнація галереї. Завдяки меценатам та голові опікунській раді Андрію Адамовському, арт-приміщення отримало нове життя – за короткий строк зроблено ремонт, закуплені та виставлені сучасне освітлення, відео- та аудіотехніка. Для оформлення приміщень запрошені молоді сучасні архітектори та художники. Підібраний молодий фаховий персонал, який за пару місяців зміг підготувати мистецький проект.

- В організації "Авангард: у пошуках четвертого виміру" брали участь Мистецький Арсенал, Національний художній музей, Національний музей "Київська картинна галерея" – вони не тільки передали музейні твори авангардистів початку ХХ століття, але й допомогли в розробці концепції виставки, в оформленні залів. – зазначила Наталія Шпитковська, – Головна мета проекту – розказати про сучасне мистецтво через призму авангарду ХХ століття.

Виставка буде працювати з 14 грудня до початку квітня 2019 року. За цей період у галереї відбуватиметься чимало подій: книжкова ярмарка, лекційні вечори, арт-вечірки, кураторські екскурсії, покази українського кіноавангарду, арт-формум, присвячений 140-річчю від дня народження Казимира Малевича...

-Ми плануємо вийти не тільки за межі класичних виставкових залів, але й за межі тривимірного видимого світу. Ми хочемо навчити людей задіяти свій четвертий вимір, вимір підсвідомості, і відчути пластику часу, образу, предмету, – підкреслила Наталія Шпитковська, – Розширити свій простір фантазії, креативу, яви. Сучасне мистецтво – це не дзеркальне відображення дійсності. Це – філософія.

Родзинка проекту – аудіовізуальне шоу від команди Front Рictures, яка буквально оживила найяскравіші приклади світового авангарду. Впевнена, що таке сучасне подання мистецького матеріалу має зацікавити наших дітей, які вже давно живуть у віртуальному просторі.

-Авангардна зима стартувала! Всім, хто хоче відірватися від тримірного фотографічного простору, хто хоче зануритись у свою підсвідомість, зрозуміти майбутнє – Центр сучасного мистецтва М17 запрошує до себе в гостини для затишного спілкування і на смачну кавусю! – закликала Наталія Шпитковська.

Галерея М17 – потужний двигун сучасного мистетцтва!

Наталка Іванченко, шеф-редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua