Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/culture/5ac5e887e702b/

Донецький художній: "Барви нашої країни"

museum-ukraine | 5.04.2018 12:12

11 квітня 2018 р. о 15-00 КЗК "Донецький обласний художній музей" відкриває міжрегіональну виставку пленерних робіт "Барви нашої країни".

Виставкова експозиція творів являє собою системне об'єднання живописних і графічних робіт авторів різновікових категорій, професійних майстрів пензля і аматорів, виконаних на природі


Донецький художній: ''Барви нашої країни''
11 квітня 2018 р. о 15-00 КЗК "Донецький обласний художній музей" відкриває міжрегіональну виставку пленерних робіт "Барви нашої країни".

Виставкова експозиція творів являє собою системне об'єднання живописних і графічних робіт авторів різновікових категорій, професійних майстрів пензля і аматорів, виконаних на природі під час проведення дитячо-підліткового пленеру студії "Синій Птах" в с. Прелесне (2016-2017 рр.), Всеукраїнського пленеру в рамках мистецького проекту "Степовий блюз" у поєднанні з україно-німецьким проектом "DIFFUSIONS" (кер. Алан Майєр, Берлін) і дитячого пленеру "Мистецька хвиля" (2017р.) та роботи Міжнародного конкурсу дитячої творчості "Золотий мольберт" Благодійного фонду Львівської дитячої галереї.

Живописні та акварельні твори відображають особливості ландшафту та самобутність народної й культової архітектури України.

На відкриття виставки запрошені керівники області, Дружківки,освітяни, учасники виставки, діти та молодь ДонеччиниВиставка працює з 11 квітня до 30 травня 2018 р за адресою: Донецька обл., Дружківка, вул. Соборна,6

Сайт музею:

http://www.dohm-ua.info/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua