Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ЗАПРОШЕНІ УСІ!

Ігор Бурдяк | 8.10.2016 17:36

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ісуса Христа, якого ви, не бачивши, любите, в якого, не оглядаючи, віруєте, радіючи радістю невимовною і повною величі.
(1-е Петра 1:8)


ЗАПРОШЕНІ УСІ!
.......

З вірою молюсь я Богу,

хоча й не можу Його бачити.

Бо знаю: де б я не був,

Господь завжди зі мною!


----------

Нашого Спасителя і Господа любимо нерозділеним серцем!

========

Бог каже: як ти відносишся до Мене, так і Я буду з тобою. Єремія 15:19 – "Господь так відказав: Якщо ти навернешся, то тебе приверну, і перед лицем Моїм станеш, а як здобудеш дорогоцінне з нікчемного, будеш як уста Мої: до тебе самі вони звернуться, а не ти до них звернешся!" Хто до Бога навернеться, того Ісус любов'ю наповнить.

Глибока вдячність нашому Спасителю спонукає нас міцно триматися за Нього і слідувати за Ним. Певним і переконливим є знання, що Ісус завжди з нами, він піклується про нас, і мотивує нас. Радісним тріумфом буде той час, коли ми Його побачимо!
Оце Я посилаю гінця Мого, й він приготує дорогу передо Мною, і Господь, що ви Його шукаєте, прийде негайно у храм Свій. Ангел союзу, що ви Його бажаєте, – ось Він іде, – говорить Господь сил.

(Малахія 3:1)

.......

Зовсім близько, не "за горами"

славне пришестя Господа!

Сміємо ж належно підготуватися

до зустрічі з Ним!


----------

Запалені наші лампи, коли Господь у славі прийде? Горимо для Ісуса?

========

Ми повинні насамперед бути запаленими Богом через Його Дух. Всі люди згрішили перед Богом, всі порушували Його заповіді. У такому стані вони відокремлені від Бога, і не можуть спастися. У Дії 17:30 ап. Павло вчить: "Та, не зважаючи на ті часи незнання, Бог тепер усюди звіщає людям, щоб усі каялися". Визнаємо ж наші гріхи перед Богом, зійдемо з фальшивої дороги, і передамо наше життя Спасителю і Відкупителю Ісусу Христу. Тим ми відроджуємо близькі стосунки із Богом. Він радо хоче бути нашим Господом. Ідемо за Ним, горимо для Нього. Будьмо готові до пришестя Ісуса!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua