Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У ХАРКОВІ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ЗА УЧАСТЮ ТНМК І ТАРТАК РОБИ_ВИБОРИ!


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Концерт відбувся в рамках громадської мобілізаційної кампанії "Роби_вибори", що має на меті донести до молодого покоління ідею важливості власного вибору та громадської позиції кожної молодої людини.

17 жовтня 0 19.00 2014 у Палаці спорту "Локомотив" ім. Г.М. Кірпи, вул. Котлова, 90. пройшов благодійний концерт за участю ТНМК і Тартак.

Відвідувачі насолодилися несамовитим звуком, отримали неймовірні емоції і чудовий настрій.

Під час концерту були зібрані пожертви на допомогу бійцям АТО.Концерт відбувся в рамках громадської мобілізаційної кампанії "Роби_вибори", що має на меті донести до молодого покоління ідею важливості власного вибору та громадської позиції кожної молодої людини.Організатори і гості концерту у захваті від шаленого драйву і теплої атмосфери які подарували музиканти. Проект Роби_Вибори – повністю аполітичний і не агітує за жодну з партій, а має на меті залучити до участі у голосуванні якомога більше молоді та сформувати нову виборчу культуру. Молодий виборець повинен орієнтуватись в суті й технології виборчого процесу, навчитися критично й раціонально вибирати політичні преференції."Роби_вибори" реалізується у трьох містах: Києві, Харкові та Львові. Кампанія передбачає різноманітні заходи: зустрічі з відомими людьми, концерти, інсталяції, а також інформування молоді про виборчий процес через соцмережі.

Кампанія продовжується і ми далі нгагадуватимемо вам про те, що ви повинні

#РОБИти_ВИБОРИ, залишайтеся з нами!

Детальніше про кампанію "Роби_вибори":

вк: https://vk.com/robu_vuboru

fb: https://www.facebook.com/robuvuboru


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua