Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

РОБИ_ВИБОРИ! БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Відомі гурти закликають молодь не марнувати свій голос, а зайняти активну політичну позицію, як на найближчих виборах так і загалом.

16 жовтня 2014 року відбувся благодійний концерт за участю гуртів Скрябін, O.Torvald і Абу-Касимові капці. Гурти закликають молодь не марнувати свій голос, а зайняти активну політичну позицію, як на найближчих виборах так і загалом.

Також під час концерту відбувся збір коштів на потреби АТО.

Концерт відбувся в рамках громадської мобілізаційної кампанії "Роби_вибори", що має на меті донести до молодого покоління ідею важливості власного вибору та громадської позиції кожної молодої людини.Захід відвідало вісім тисяч осіб. Організатори і гості концерту у захваті від шаленого драйву і теплої атмосфери які подарували музиканти. Проект – повністю аполітичний і не агітує за жодну з партій, а має на меті залучити до участі у голосуванні якомога більше молоді та сформувати нову виборчу культуру. Молодий виборець повинен орієнтуватись в суті й технології виборчого процесу, навчитися критично й раціонально вибирати політичні преференції."Роби_вибори" реалізується у трьох містах: Києві, Харкові та Львові. Кампанія передбачає різноманітні заходи: зустрічі з відомими людьми, концерти, інсталяції, а також інформування молоді про виборчий процес через соцмережі.

Кампанія продовжується і ми далі нгагадуватимемо вам про те, що ви повинні #РОБИти_ВИБОРИ, залишайтеся з нами!

Наступна подія: vk.com/event78307534

РОБИ_ВИБОРИ!

Детальніше про кампанію "Роби_вибори":

вк: https://vk.com/robu_vuboru

fb: https://www.facebook.com/robuvuboru


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua