Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Продовження, початок яким дали Об'явлення в Гарабандалі?

Ігор Бурдяк | 6.02.2012 12:54

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Поки-що ці загадкові події і застереження Церква досліджує. Але вони можуть уже впливати на наше життя, покращувати його.

Продовження, початок яким дали Об'явлення в Гарабандалі?
Явища в Гарабандалі – серія подій в іспанському селі Сан-Себастьян-де-Гарабандал на північному заході Іспанії. За запевненнями чотирьох школярок з 1961 року по 1965 рік спочатку об'явився архангел Михаїл, а потім і Божа Мати. Католицькою церквою справжніми до сьогодні не визнані.

Тисячі іспанців і іноземців відвідували Гарабандал, цікавлячись явищами Богоматері. Безліч разів те, що відбувається, фотографували і знімали на кіноплівку.

Одне маленьке диво було показане численним свідкам явищ рано вранці 19 липня 1962 року. Добре відомий кадр документальної зйомки, який можна знайти майже в усіх книгах про Гарабандал і на багатьох веб-сайтах, зафіксував Кончиту, у якої на язику раптом з'явилися Святі Дари. Дівчатка стверджували, що Архангел Михаїл багато разів причащав їх. Дійсно, іноді під час об'явлень рух їхніх губ і мова давали точне уявлення про те, що дівчатка в цей час причащалися. Усе це було знято на кіноплівку. На прохання Кончити Божа Мати погодилася зробити Святі Дари видимими для усіх і Кончита оголосила про це за 15 днів. Ранком 19 липня 1962 року під час чергового прийняття Кончитою Причастя з чаші Ангела Святі Дари дійсно сталі видимі на мить. Це було знято кінокамерою.

Повністю інформацію про цю подію див. тут:

Явления в Гарабандале.

Ці події відбувалися майже півстоліття тому назад. Буквально кілька днів тому появилася нова інформація:

Global Prophesies linked to Book of Revelation.

Переклад застережень на російську мову.

Поки-що ці загадкові події і застереження Церква досліджує. Але вони можуть уже впливати на наше життя, покращувати його.

Чи є у когось сумніви, що Бог цього не хоче?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua