Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мирославу Поповичу, щиро від душі... про нас та науку

Бовикін Сергій | 25.05.2011 22:32

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

"Чим бідніша нація – тим вона дурніша. " – як Ви праві! Але ми не дурні! якщо ще є Ви та я! Якщо ще є люди, які прагнуть жити по науці та законах!

Мирославу Поповичу, щиро від душі... про нас та науку
Пригадую слова видатного українського вченого Мирослава Поповича

"Чим бідніша нація – тим вона дурніша. Тобто вона дивиться собі під ноги. Вона просто не може дозволити собі дивитися у післязавтра, тому що вона повинна думати, як розрахується зі своїми боргами.

Ми живемо в такому стані. В нас просто всихає мозок"

Я схиляю перед ВАМИ свою філософську голову (як схиляв її перед російським філософом Фроловим) і дякую ВАМ за те, що ВИ Є!!!

Можливо з ВАШИХ вуст почують недолугі політики та хвацькі міністри істину,яка весь час тьмяно виблискує в небі України – " неможливо без науки збудувати країну!!"

Неможливо збудувати навіть домівку, бо вона впаде, як падають будинки в Україні, не можливо збудувати ніц, а тим більше людські стосунки, які є основою розвитку країни...

Як багато років ми живемо без науки. І ще жодного дня ми не жили без науки наук – ФІЛОСОФІЇ!! Наші керівники та ті хто на них працює, наші "бізнесмени" та їх охоронці,наші, чого гріха таїти "вчені", з липовими науковими працями не знають та й не люблять цю найдревнішй науку!! А відповідно і не вміють мислити по науковому!!

Як би вони вміли мислити, чи хоча б були знайомі трохи з філософією то вони розуміли б

ЩО ВЧЕНИЙ ЦЕ НЕ ТОЙ, ХТО МАЄ ДИПЛОМ ЧИ "ЗАХИСТИВ" ДИСЕРТАЦІЮ, ВЧЕНИЙ ЦЕ ЛЮДИНА ВІД БОГА,ДЛЯ ЯКОЇ РЕГАЛІЇ ЦЕ ПИТАННЯ ЧАСУ.

Наукові відкриття, чи наукові доробки вони не мають віку, чи статі, національності чи релігії – питання лише в одному у відкритості самих наукових інститутів та доповідних площадок!!

Щоб кожна людина могла прийти і повідомити про свої напрацювання. Відкрито та публічно! І от тоді науковий коллектив, а часто з історії ми знаємо що і цілі колективи помилялись!!! – може підтвердити, що таки це і є наука! Що саме це є крок вперед!

В Україні на жаль науку плюндрують і навіть сміються з тих, хто каже про неї. Як свого часу піднімали на кпини Михайла Павловського, який виходив на трибуну Верховної Ради України з підручниками та показував сторінки на яких написано,як має будуватися країна.Я памятаю, як сміялися всі і Литвин і Ющенко і (ну Балоги, Євремова тоді ще не було і слава Богу)...

Сміялися, бо знали, що для них наука це смерть, це потреба жити по закону, а вони ніколи не хтіли так жити. Тільки по "поняттях"!!

"Чим бідніша нація – тим вона дурніша. " – як Ви праві! Але ми не дурні! якщо ще є Ви та я! Якщо ще є люди, які прагнуть жити по науці та законах! Давайте будемо шукати один одного. В єдності – наша сила! І не варто перейматися, що хтось живе бідно, як я... чи хтось вже зійшов зі стежини правосуддя та науки... ми маємо зібрати усіх,хто має розум та вміє мислити...

бо ми з вами знаємо, що перед тим, як щось робити треба домовитись про термінологію спілкування!

Можлbво ми з Вами ніколи не побачимось,але знайте я дуже ціную Вашу думку! Ваш чесний та правдивий погляд на події! Ви дійсно варті цього звання науковець! і особливо варті тут в нашій країні!!

З ПОВАГОЮ БОВИКІН СЕРГІЙ. Пророк.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua