Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
заслужені артисти   Наталка Карпа   українська музика   Інтер

Заслужені попзвйозди на тілі України

Оксана | 18.04.2011 20:12

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

Розважальні програми і шоу уже ведуть наступ на українство не так примітивно і грубо як раніше, а більш витончено. В чому ж полягає це єзуїтство?

Заслужені попзвйозди на тілі України
Забігло враже військо на наші культурні терени! Підстаркувата Пугачова з Галкіним, "носітєльніца раскошнава бюста" Анфіса Чехова, московський хрінопліт грузинського розливу Кушанашвілі, Попелюшка з отилим Басковим, Міхалково-Канчаловська жона Юлія Висоцька теж вострить лижі в Україну... Понаїхали!!!

Цих "развлєкательно-сіропних" передач тьма, таке враження, що всі гастарбайтери з ближньої Московії і далекої Расєї перебрались жити до Києва. А той Київ, і так заїжджений і змордований своєю власною кацапнею, манкуртами, перекиньчиками і бідними селюками, котрі не знають, як їм тут, у граді столичному балакать, чи по-городському, чи своєю селянською говіркою, вже того й гляди лусне, як та бульбашка, і посиплються навкруги теї бульбашки "русскіє фрази, словєчкі і прібауткі", тлусто вимащені і приправлені "грузінскімі шутками" Отаріка Кушанашвілі.

А ось і нова порція сміття від "Інтеру" не забарилась. Розважальні програми і шоу уже ведуть наступ на українство не так примітивно і грубо як раніше, а більш витончено. В чому ж полягає це єзуїтство?

Вмикає звичайний собі дядько, чи тітка, чи дівчина молода, чи ще хто там є, телевізор і що ж він бачить суботнього вечора?

Ну, наприклад, це оновлений "Розбір польотів" на "Інтері". Передача присвячена розмірковуванням про те, чи потрібні звання заслужених артистів, кому, за що і коли має бути те давання. У ролі "заслужених", читай дівчаток для биття, виступають дві наші кралі – Наталка Карпа і Христина Охитва. Відносно абсолютно бездарної Карпи маю власну здогадку, що давати прийшлось однозначно, а опісля може вже і їй хтось щось таки дав, і маю надію, що не треба розвивати ту думку, кожному і так ясно, хто, що, кому і за віщо. Але ж, Боженьку милий! Ліпше би вони роти не розкривали, вже хай краще "тіпа" співають, ніж говорять, бо відразу видно, що шурхотіти клепками в мозкові та ще й вербалізувати те шурхотіння їм не до снаги.

Ні, я не дивуюсь ведучій Юлії Литвиненко. Ще минулого року вона так "застовбила участок", що куди не глянь, в який бік, вибачте, не плюнь на тому каналі – усюди вона. Отаріку взагалі нема чого дивуватись – хлоп в Московії наплодив дітей і мусить якось їх підгодовувати, а що Москва від нього рило вже верне, то Кушанашвілі скоренько у вагон скочив і метнувся в гостинні обійми головного есбеушника Хорошковського.

Сидить за столом семеро людей, двоє з них розмовляють українською, а висміюють їх і критикують п'ятеро "русскоговорящіх", трохи перевертнів, трохи зайд.

І хоч розпирала злість і справедливий гнів все моє єство, а я таки додивилась ту передачу до кінця. Не заради Отаріка – острослова, а заради тих наших двох "заслужених" дуреп, котрі вилізли в студію. Я не думаю, що хтось їх тяг на шнурку, хоча палкою певно поганяли. Існує велика вірогідність того, що пришпарились вони за наказом продюсера, котрий вважає, що смердючий піар – то теж кльовий піар. Може якраз хтось з ними хоч так, а познайомиться, може навіть компакт-диск того гівна купить, яке вони нацвірінькали в студії звукозапису.

Ну навіщо, скажіть, звідусіль кричати, яка у нас купа ворогів, росіяни, чукчі, і іже з ними... Нам, нещасним українцям, як поганому танцівникові, всі заважають жити, заважають бути патріотами і виховувати патріотичних дітей. Та на якого чорта нам тії вороги, як ми самі себе в гріб заженемо, ще й цвяхами кришку гарно заб'ємо, щоб міцно і назавжди поховати, глибоко в землю запорпати надію на культурне відродження України. Достатньо двох таких заслужених українських "співачок" в телепередачі раз на тиждень, щоб через рік вся аморфна маса нашого суспільства побачила, з кого можна лаха дерти, а до чиїх "умозаключєній" треба прислуховуватись.

Та не таке вже і тонке то їхнє політичне пройдисвітство. Бо неозброєним оком видно, як просто можна взяти двох бездарних безголосих неуків (зауважте, україномовних!) і розкритикувати їх (справедливо між іншим!) "болєє умнимі, опитнімі таваріщами". Обгидити треба неодмінно українку, бо ту ж Тіну Кароль, чи Власову, чи десятки інших "русскопающих" пискунів шоубізнесу чомусь їхні продюсери на посміховисько не виставляють. Тут спрацьовує грубий розрахунок на дурака, котрому з часом увіб'ють в голову, що українське – то фігня, "ні рожи, ні кожи", ні голосу, ще й звання понакупляли, а вже пугачови з галкіними, то – сама кляса. А наші фіфи залюбки марширують на "Інтер", щоб за принципом "сци в глаза – божья роса" засвітитись хоч де -небудь.

Справедливости ради треба сказати, що і на нашому Львівському телебаченні не все так мило. Звичайно, у нас більше уваги приділяють духовній, класичній музиці, оперному мистецтву, хоровому співу. Є і передачі про сучасні рок-гурти, а вже як шоу-біз, то на першому плані Ірина Федишин. Звідки взялась не знаю, але хтось таки грубі грошиська ввалив в розкрутку тої співочої діви. Шкода тільки, що бездарним іміджмейкерам потрапила в пастку Ірина, бо маючи трохи голосу і таланту, своїм виглядом "попзвєзди" відлякує всю сучасну молодь. Западають на неї хіба підстаркуваті львівські патрійоти, котрим, сидячи на тапчані в капцях, вже ніц не треба, тільки подивитись на голі ноги та розмаяне вітром біляве волосся.

Не сучасно, не модно, не цікаво... Як будемо далі просувати таких співух, то Україну в світі будуть знати лише в рестораціях діаспори, а в кращому випадку асоціювати українську сучасну пісню з Лободою та Вєркою Сердючкою.

Всі карти в руки самі віддаємо ворогові, а потім лементуємо. Я не бачу на екрані сестер Тельнюк, не бачу Даху-Браху, зрідка показують Ламу, Скрябіна, Бурмаку, немає "Плачу Єремії", "Мертвого півня", "Гайдамаків". Немає, немає, немає в телеефірі ще дуже багатьох справді класних, драйвових, самобутніх виконавців, а тусується на екранах неукраїнських TV всяка облизана зовні, але зашкарубла зсередини жуйка, яка має до сучасної української музики таке ж відношення, як свиня до танцю.

Хто не бачив і має змогу і бажання повторити мій подвиг, то подаю адресу

http://inter.ua/uk/video/program/rozbir_poliotiv/2011/04/17/zasluzhennyie

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua