Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
львів'яни? Ліна Костенко   лист

Звернення львів'ян до Ліни Костенко!

jurko | 11.02.2011 09:33

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

Львів чекає Ліну Костенко!
Львів потребує Ліни Костенко!
Львів хоче чути Ліну Костенко!!!


Звернення львів'ян до Ліни Костенко!
Дорога Ліно Василівно!

Ви знаєте, що твориться з вашою книгою у Львові? Її нереально купити, бо вона зникає з прилавків за лічені хвилини – львів'яни так її потребують. Ви чули, що відбувалося з квитками на зустріч з вами? Квитки було продано за кілька годин, бо всі хотіли зустрітися з вами. Вам розказали, що під тиском громади було погоджено пряму трансляцію зустрічі з Вами на Львівському ТБ, щоб люди не стояли під театром?

Львів живе в передчутті 14 і 15 лютого, тих днів, коли Ви маєте приїхати! Одна з основних тем розмов у Львові – Ви йдете до Ліни Костенко?!

Не віримо, що для Вас слова кількох осіб стали визначальними у прийнятті рішення відмінити зустрічі з громадою Львова!

Ваше слово як заклинання – воно притягує, і від того ми ще більше його потребуємо. Якщо ви не приїдете – це означатиме, що недоуки перемогли. Ви для нас велет духу – і саме сподівання вашої присутності здійняло хвилю радості і надії, що вашим словом притягнуться одне до одного свідомі громадяни і вставатимуть нарешті з колін. Ми довго чекали на ваше слово – не забирайте його у нас!!!

Ви написали: "живемо у липкій атмосфері звироднілого суспільства. Моральний лепрозорій розповсюджує коросту слів". Але Львів чекає, хоче чути і відчути слово вільне, болюче, але правдиве! Львів хоче чути і бачити Ліну Костенко! Львів чекає Ліну Костенко!

Ви в своїй книзі задали питання: "Невже ми як нацменшина, коли кожне мурло може нас образити?[/B]" Львів каже НІ! Ми не нацменшина, ми не згідні з думкою кількох людей, які не знайшли кращої забавки, як гадити своїх же.

Тепер ми Вам кажемо вашими ж словами:

Не даймо зробити Україну резервацією для українців! Приїжджайте – Львів чекає на Вас!

Витремо порох своїх підошов і оновимося душею!! Ми це хочемо зробити пліч-о-пліч з Вами!

Ми не "статисти духовної пустелі". Ми громадяни, у яких хочуть забрати не тільки голос, але й надію.

Ви самі написали – "ми проламуємо крізь абсурд". Абсурд навколо нас у великій кількості. Але якщо не хочемо стати частиною абсурду, ми маємо таки проламуватися.

Ви сказали: "Так, я згодна, як криголам, пробивати кригу, хоч це й дуже холодно, я згодна пробивати стіну, але криголами не плавають у болоті". Але болото можна розбити сильним струменем чистої води! Цим струменем станемо ми!

Львів чекає Ліну Костенко!

Львів потребує Ліни Костенко!

Львів хоче чути Ліну Костенко!!!


Громада міста Львова© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua