Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Презентація альбому гурту SWEETLO – "#1"


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

29 жовтня в клубі "Київ" відбудеться презентація дебютного альбому гурту SWEETLO – "#1" та кліпу на пісню "Goodbye, Ленін".

Презентація альбому гурту SWEETLO – ''#1''
"#1" став результатом співпраці багатьох творчих людей. Думки та мрії цих неординарних особистостей і втілились в платівці "#1", яку Ви, власне, і зможете почути, побачити, а дехто і отримати на презентації.

Платівка "#1" була створена та записана спільно із вокалістом та гітаристом Nikto Niktoeff, який також виступив в ролі автора частини текстів та музики до неї. Пана Niktoeffа Ви, звичайно, зможете побачити та почути на презентації 29-го.

До платівки включені як "планові" альбомні пісні, так і "позапланові" композиції: "Сумніви", "Надія", "Свобода" та "Fall time sorrow", які були написані до телевізійного фільму "Вірю я: історія однієї перемоги" та відео-проекту Сергія Долбілова "Пусть ТАК...". В плани гурту не входило включення цих треків до дебютного диску, але, на думку гурту, треки вийшли настільки цікавими та самобутніми, що заслуговували на власне життя поза відео-форматом. До речі, на трек "Fall time sorrow" наразі ведуться зйомки другого кліпу гурту спільно із відомою династією арт-хаус митців Ляпіних.

Кліп на пісню "Goodbye, Ленін", створений спільно із режисером Миколою Гораком у 2009 році, був першою серйозною відео роботою гурту та іще однією віхою у співпраці із паном Nikto Niktoeff, який зіграв головну роль в кліпі. Назва кліпу говорить сама за себе. Більше Ви зможете дізнатись та побачити на презентації.

У програмі заходу: прес-конференція, фуршет, перегляд дебютного кліпу "Goodbye, Ленін", а також виконання наживо альбомних та нових пісень гурту SWEETLO.

Початок 29 жовтня 2010 о 20.00.

Клуб "Київ", вул. В. Васильківська (Червоноармійська), 19 (0-й поверх кінотеатру "Київ")

Акредитація за телефоном: (097) 026 26 26 (Богдан Ковальчук)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua