Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В АІех Аrt Ноuse стартує новий меценатський проект Олександра Прогнімака

Анфиса Чехова | 13.07.2010 16:22

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Із 15 липня по 14 серпня 2010 року в Культурно-просвітницькому центрі Олександра Прогнімака пройде виставка керамічних панно Віри Томашевської, на якій будуть представлені керамічні панно, виконані в авторській техніці української художниці.

В АІех Аrt Ноuse стартує новий меценатський проект Олександра Прогнімака
"Світ, навіть справжній Всесвіт Віри Томашевської захоплює щедрістю та розмаїттям, радістю та гармонією, зрештою просто красою, – стверджує мистецтвознавець Оксана Ламонова. – А складається він, так би мовити, з кількох стихій. Кожна робота може "демонструватись" в одній із них або охоплювати кілька чи навіть усі".

До речі, у своїх унікальних роботах Томашевська винайшла власну особливу техніку, що раніше ніде не використовувалася. Вона переносить досконалість керамічних форм на полотно. Художниця працює з глиною та різнокольоровими поливами. Органічність робіт Віри Томашевської – результат бездоганного відчуття матеріалу, його можливостей.

Її твори прикрашають Національний Банк України, Амбасаду США в Україні, посольства України в Бельгії, Китаї, Великобританії. Також витвори Томашевської є і в приватних колекціях поціновувачів мистецтва зі США, Росії, Німеччини, Угорщини, Чехії, Словаччини, Хорватії, Італії та інших країн.

Олександр Прогнімак як меценат і насамперед як справжній цінитель українського мистецтва, впевнений, що справжні шедеври не повинні ховатися за сімома замками, тож надає киянам і гостям столиці можливість отримати задоволення від виставки робіт Віри Томашевської.

Нагадуємо, що виставка проходитиме з 15 липня у Культурно-просвітницькому центрі Alex Art House за адресою: м. Київ, вул. Хорива 25/12 (метро "Контрактова площа")

Чекаємо на вас:

Вівторок – п'ятниця – з 12.00 до 19.00

Субота – неділя – з 12.00 до 17.00

Понеділок – вихідний

Довідки за тел. (044) 545-65-72


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua