Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
10

Коментарі
А Ви стояли зі свічкою?
Білка   | 5.07.2010 18:09
Про глибину питання щодо свічки – тут не йдеться чи це діти Олега Скрипки. Навіть якщо чоловік бере собі за дружину жінку з дітьми, то за українською традицією він стає їм батьком і користується пошаною людей. Про таких говорять: "Бач, не побоявся і на (2, 3 чи 4) дітей пішов...
Ну то й що? Знаю Олега як високопорядну людину, а плітки розповсюджувати – собі ж на зле...
Vladimir   | 5.07.2010 20:24
Ни фига не понял, причем тут музыка и Клочкова.
А платье, что Вы носите, высокоморальный человек шил?
А сисадмин Вашей сетки жену не бросил с ребенком? Соседям пакости не делает? А то вдруг делает, а Вы тут в Интерент через него выходите?
Білка:
Справді класика – про це Волошин Богдан писав.
Никита   | 6.07.2010 00:06
Олег Скрипка – музикант, вокаліст, композитор – одним словом, творча людина. Будь-ласка, Білко, наведи приклад високоморальної творчої людини – композитора, письменника або поета. Можна знайти, звісно, як виключення, – але саме як виключення. І українські традиції тут ні до чого.
"Когда б вьі знали, из какого сора растут стихи, не ведая стьіда"... (с)
Юлія Острозька   | 6.07.2010 00:33
Правда те все чи плітки – неважливо!
Особисте життя людини, тому так і називається "особистим", що нікого хвилювати не повинне. Зрештою, не та й це сфера, в якій комусь якісь приклади допомагають...
А творчість – питання зовсім інше.
Скрипка собі кар"єру не на "брудній білизні" зробив. Він дійсно талановитий і приносить багато хорошого в музичний світ!
Никита   | 6.07.2010 01:08
Юлія Острозька:
Юлю, я в принципі згоден з Вами. Та все ж не секрет, що особисте життя відомих людей (як музикантів, так і політиків) – хвилює публіку і стає здобиччю для папарацці. Просто не варто вестись на цю розводку НМД.
Кожен сам вирішує – йти на концерт чи ні.
Щодо дітей і шлюбу, то Волошин писав так:
Шлюб сі ґрунтує на вільній згоді жінки і чоловіка. То є їх проблєми.

Якщо співак не сує свою "брудну білизну" під ніс, то носу не слід її шукати.
Білка   | 6.07.2010 07:58
Джерело ТСН.uа:
Олег Скрипка втретє став татом

Україна, 23 червня, 13:48 (7 фото)

В українського музиканта Олега Скрипки народилась донька. У співака вже є двоє синів: Роман та Тарас.
Позавчора, 21 червня, 46-річний Олег Скрипка став багатодітним татом. Його дружина Наталія народила третю дитину.

"Донька Скрипки вагою 3800 з'явилася на світ пізно ввечері", – сказала одна з породіль у пологовому будинку N7. З пологової зали маму і новонароджену перевели в сусідню палату з Яною Клочковою.

Щасливий татусь примчався в пологовий будинок на моторолері. Склалося таке враження, що збирався він похапцем, так як на ногах в нього були шкарпетки і шльопанці. Але
Білка   | 6.07.2010 07:59
Але ось передачу своїм дівчаткам він захопити не забув. Привіз великий пакет з найнеобхіднішим.

А одноразові бахіли і халатик, щоб провідати дружину в палаті, він купив на ходу в аптеці пологового будинку. Нагадаємо, в Олега була перша дружина – француженка Марі Рібо. З Наталією ж він живе в цивільному шлюбі. Пара виховує двох синів – Романа (5 років) і Тараса (2 роки).
Білка   | 6.07.2010 08:22
Дякую всім за відповіді. відчувала, що саме такими вони і будуть.

Написала про Скрипку, бо він є не просто видатний музикант, а організатор фестивалю "Країна мрій" – як я уже писала – фестивалю української культури. І з того, що всі тут за нього горою стали (бо він має чоловіче право робити дівчину покриткою і цілком вписується у сучасні поняття про культуру стосунків чоловіка і жінки) роблю висновок – Україна вмирає як культурний феномен.
Білка   | 6.07.2010 08:42
Юлія Острозька:
Якщо у досі не маєте серед родичів – сестер чи племінниць таких прикладів чоловічої безвідповідальності, то існує велика ймовірність, що таки будете мати.
Білка   | 6.07.2010 08:44
Vladimir:
Ни фига не понял, причем тут музыка и Клочкова.
Бо Клочкова покритка також.
Білка   | 6.07.2010 08:46
Ткаченко Віктор Іванович:
Ну то й що? Знаю Олега як високопорядну людину, а плітки розповсюджувати – собі ж на зле...
Ось тут авторитетні джерела:
http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2010/06/23/21398