Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вперше роботи українського студента-дизайнера виставлені у французькій галереї "Лафаєт"

Marihod | 21.05.2010 17:15

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
2

Вперше українська студентка-дизайнерка отримала змогу виставити свої роботи у французькій галереї "Лафаєт". Марія Бех стала переможницею конкурсу серед вищих навчальних закладів, де навчаються дизайнери, і увійшла в десятку найкращих.

Як повідомила ІМК сама дизайнерка, конкурс організувала компанія "Тріумф" для студентів різних вузів, які займаються модою, під назвою Shape Sensation ("Чуттєвість форм").

"У кожній європейській країні обирали вуз, у якому студенти змагаються між собою. У Франції у цьому конкурсі брав участь інститут, у якому я навчаюсь. Перший етап конкурсу відбувся ще в лютому. Тоді було обрано десятку кращих студентів-дизайнерів, у число яких потрапила і я. Студенти розробили три одинакові моделі, які за нашою концепцією відповідають назві конкурсу", – розповіла українська дизайнерка.

За словами Марії Бех, одна з конкурсних речей буде представлена в галереї "Лафаєт" (Galeries Lafayette) у Парижі, і клієнти галереї зможуть проголосувати й вибрати ті речі, які будуть потім виставлені у вітринах магазинів галереї "Лафаєт" у різних містах Франції.

"До речі, всі, хто хочуть підтримати мене, можуть у ці вихідні завітати до галереї "Лафаєт" та проголосувати за мої роботи", – підкреслила М.Бех.

"Для мене це голосування є дуже важливим, я багато працювала для участі в цьому конкурсі і дуже хотіла б, щоб моя робота потрапила на вітрину галереї. Це вперше, коли український дизайнер-студент має можливість показати себе і свою країну", – додала Марія Бех.

Вона повідомила, що 27 травня відбудеться останній етап конкурсу серед студентів-дизайнерів, і тоді журі обиратиме переможця, який матиме змогу поїхати до Лондона і представляти Францію на показі прет-а-порте.

"А потім за результатами показу в Лондоні буде обрано одного переможця, який поїде в Гонконг", – додала Марія Бех.

Нагадаємо, паризький універмаг "Галерея "Лафаєт" (Galeries Lafayette) був заснований у 1983 році і відразу став законодавцем моди.

Розташована біля Opera Garnier, галерея "Лафаєт" (Galeries Lafayette) є важливим місцем для модників і модниць – тут завжди виставляють останні чоловічі та жіночі модні колекції.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua