Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Я за страту 1+1!


10
Рейтинг
10


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
7

Я за те, щоб стратити 1+1. Хто останнім часом колись довго затримувався на цьому каналі? А ви знаєте, що 1+1 мають можливість бачити більшість громадян, що саме цей канал мають можливість дивитись більшість селян та незаможних громадян нашої держави?

Я за страту 1+1!
Це все відповідає дійсності. Бо якщо враховувати суто технічні можливості, то саме 1+1 можна дивитись на шматку якогось заліза.

А що нам власне пропонує цей 1+1?

Оце питання дуже цікаве. Бо 1+1 це за своєю суттю ретро канал. Я б його порівняв з ТРК "Київ" Леоніда Чрвонецького, так від нього тхне космополітизмом.

Вас не цікавить, яку концепцію та аудиторію взяли власники каналу, для того, щоб отримати прибуток? Може вони взяли до ваги домогосподарок, або середній клас. Зараз? Вони взагалі нічого не обрали.

Підніміть руки, хто останній раз дивився цей канал? Напевно, серед вас таких немає. Я б також був би з вами, якби не поїхав до батьків свої дружини в далекий район, де ловить хвилю цей шанований канал.

Як ви думаєте, що наші співгромадяни роблять, коли їх ящик показує один канал, бо в переважній більшості у всіх показує тільки один канал, – вони дивляться цей ящик, чого б він їм не вартував. І я разом з ними, бо вимушений був кілька дній дивитись цей шанований канал.

Зазначу. Під впливом цього каналу перебуває майже вся частина незаможної України, а незаможною у нас є майже всі.

Якщо ви забули, які події відбувались в серіалі Беверлі-Хіллз 1990 року випуску, то ви не переймайтесь, у цього каналу є такі серіали, як "Район Мелроуз 1992 року та "Всі жінки Відьми" 1998 року, які цей канал вже транслював, принаймні разів зо п'ять.

Але, особливо мені цей канал подобається за російські серіали: "Маргоша 2", "Крем", Не родись вродлива" (вже вкотре) та "Циганське серце" о 6...10 ранку.

Особливо до душі кожного українця припадають програми, які є найкасовими та найцікавішими на українському телевізійному просторі.

Чого тільки вартує телепередача "Служба розшуку дітей о 6.05 ранку. Цікаво тільки, хто стає о 6.05 ранку?

Або "Криве дзеркало"? Ви особисто дивились в дванадцятий раз повторення випусків "Кривого дзеркала"? Я дуже рідко навіщаю свою тещу, але кожного разу чомусь потрапляю на один і то й же випуск. За її словами той випуск, що я дивився, вже повторяли 12 разів. А вони його кожного разу дивляться...

Ви уявляєте цих людей, що вимушені дивись цей маразм по 12 разів?

Але в арсеналі 1+1 є ще дуже багато цікавих проектів. Як вам Марічкін кінозал або Імперія Кіно? Це напевно телепередача, коли ведучий нам розповідає про фільм хвилини три, лауреат Оскару, але 1975 року? А потім та комісія, що видає ліцензії, видає цей маразм за телепередачу.

Якщо ви вийдете на сайт цього шанованого каналу, то ви дізнаєтесь і не про таке. Як вам повторення телепередач "Без Табу" з народним депутатом України Ольгою Герасим'юк о 7.00 ранку? Тільки встали і вже такий окроп з горя наших співгромадян?

Дублювань та повторень на 1+1 досить багато. Наприклад, Караоке на Майдані або навіть тупих російських серіалів про нових росіян.

Якщо хто не чув новин телеканалу 1+1, то не переймайтесь, якщо ви були оптимістом, то після цих новин ви неодмінно повішаєтесь. Вам запропонують 10 новин, але всі зі смертельними наслідками. Якщо є оптимісти, подивіться новини 1+1.

Наостанок 1+1 всім пропонує переглянути недільного вечора "Світське життя", де вам детально розкажуть, як наша "еліта" проводить життя. Як вона їздить на Мальту і давлячись чорною ікрою розповідає чому у них сьогодні не такий сильний оргазм. Ви неодмінно дізнаєтесь, як переживала наша "зірка", коли її коханий подарував обручку за 50 штук баків, а не 500 тисяч, як вона розраховувала. Ви дізнаєтесь. чому бісексуалом бути краще в нащій державі, ніж простим українцем.

Українець засинає недільного вечора. Але з якою думкою? Що посіяв в його серці канал 1+1? Один тільки Господь знає... А ви кажете головна біда – це Тимошенко...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua