Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мова Святої Русі звучатиме в Кембриджі


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

В Кембриджі з 1 вересня 2009 року вводять обов'язковий курс Української мови. Що це означає для європейської і православної цивілізацій?

Мова Святої Русі звучатиме в Кембриджі
В Кембриджі з 1 вересня 2009 року вводять обов'язковий курс Української мови. Що це означає для європейської і православної цивілізацій?

Кембриджський університет є найстарішим навчальним закладом Європи, а також одним із найбільших. Крім того, він входить у п'ятірку найпрестижніших ВУЗів світу.

Нарешті керівництво університету прийняло єдине правильне рішення про вивчення у його стінах мови Святої Русі – Української.

Для православної цивілізації це означає початок експансії православної культури до Європи, а також відкриття її для європейців.

Для європейської цивілізації це означатиме:

1. знайомство із Великою Українською православною культурою;\

2. пізнання здобутків Великого Українського народу;

3. здатність бути конкурентноздатними на Українському ринку. Адже іноземцям для гарного влаштування на нашому ринку знання Української мови просто необхідне як повітря;

4. збагачення європейської літератури Великими Українськими письменниками. Адже не секрет, що навіть європейська класична література значно поступається класичній українській. Що там говорити вже про сучасну.

Отже, відкриття Українських студій у Кембриджському університеті – це насамперед шанс для європейців збагатити свою культуру і порятунок для європейської цивілізації.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua