Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/culture/4a2020eb0481e/

Пройшла урочиста передача книг в рамках акції "Подаруй книгу"

Катря | 29.05.2009 20:52

Нещодавно пройшла урочиста передача книг, які були зібрані в рамках акції "Подаруй книгу",до Національної бібліотеки України для дітей.

Нещодавно пройшла урочиста передача книг, які були зібрані в рамках акції "Подаруй книгу",до Національної бібліотеки України для дітей. Це одна з перших зустрічей ініціаторів благодійної акції "Подаруй книгу" – представників Блоку Юлії Тимошенко у м.Києві з бібліотекарями. Для передачі книг до бібліотеки завітали народний депутат, керівник Київської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Анатолій Семинога, депутати фракції БЮТ у Київраді Олександр Бригинець та Сергій Мельник, депутати фракції БЮТ Шевченківської районної ради Олександр Федоренко та Павло Аніськович, голова Шевченківської громадської організації "Жінки Батьківщини" Валентина Дзиганська. У актовій залі зібрався колектив співробітників закладу, які оплесками зустріли гостей та тепло подякували за постійне опікування бібліотекою, та за значне поповнення її читацького фонду. Як зазначила у вітальній промові директор Національної бібліотеки Анастасія Степанівна Кобзаренко, "нам пощастило мати у друзях БЮТівців, ми з великою вдячністю ставимося до людей, які допомагають зростати нашим дітям розумними". "Ми намагаємося у такий спосіб – збираючи книги – допомогти шкільним та міським бібліотекам не втрачати читачів та мати достойні бібліотечні фонди. Бо навіть ті гроші, які міська влада має намір виділити наприкінці року для купівлі книжок, не врятують наші бібліотеки" – сказав Анатолій Семинога. Депутат також пообіцяв і надалі підтримувати Національну бібліотеку України для дітей.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua