Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

ДАВИД НАЙДИС "БИБЛЕЙСКАЯ ПРАВДА"

Львів'янка | 25.05.2009 17:00
Як ми можемо уявити собі "Універсальну правду"?
Універсальний -загальний,який доводить до загального відома певну постанову влади,її розпорядження адміністративно-політичного характеру.
А що є Універсальною правдою?
Коментарі
Львів'янка   | 25.05.2009 17:20
Библейская Правда – это особая, возвышенная, божественная, самая правдивая Правда. Но почему-то имеющая очень мало общего с обычной, нормальной мирской человеческой правдой.
Olexandr Teren   | 25.05.2009 17:24
ПОтихеньку-потихеньку НП клерікаризується. Так, уявляю кількість питань, проблєм, канонів, релігійних течій, їх правоту і неправоту, що ж було перше, а що друге, як же все таки правильно молитись двома, чи трьома перстами, чи Бог Ієгова, чи ні і т.і. можна буде обговорювать із всією страстю.
За матеріал – подяка.
Львів'янка   | 25.05.2009 17:32
С.Б.Кримський
Історичний досвід знищив і надії на існування універсальної правди та будь яких остаточних рішень поза їх критичним осмисленням. Ми пережили і найзначнішу в історії технологічну катастрофу-Чорнобильську трагедію.Жертви ХХ століття виявились такими страшними за масштабом, що це поставило під удар навіть долю Бога.Річ тут не тільки в тому,що гітлеризм розпочав світову провокацію проти Декалогу,випробовування десяти заповідей їх запереченням,а марксистський атеїзм намагався затвердити життя під порожніми небесами.
Зрозуміти загибель сотень мілліонів людей (у тому числі мільйонів дітей) у горнилі світових війн та тоталітарного терору можна лише за умови визнання самого
Львів'янка   | 25.05.2009 17:34
Зрозуміти загибель сотень мілліонів людей (у тому числі мільйонів дітей) у горнилі світових війн та тоталітарного терору можна лише за умови визнання самого Бога жертвою пантемії зла.
Пантемія зла?

Менее заметна и измерима "вирулентность зла", о которой предупреждал постмодернист Жан Бодрийяр. Уже двадцать лет назад философ заговорил о новых формах Зла, в которых оно выходит на поверхность: "все современные средства массовой информации сами обладают вирусной силой и их вирулентность заразительна общественной жизни"; "СПИД, терроризм, экономический крах, электронные вирусы овладели коллективным воображением".
Львів'янка   | 25.05.2009 17:40
Olexandr Teren. Ні,це я хочу в такий спосіб провести лінію між початком світу і до сьогоднішнього дня.Я хочу показати що є слово Універсальна правда і Є Пантемія зла.
Тобто зло позбавлене універсальності-зло може бути всезеразним.
По Бодрийяру все эти вирусы сопротивляются системе, организованному порядку. Но что если вирус мутирует настолько, что обращается против самой жизни – "почему есть нечто, а не ничто"? Не стоит ли за всеми вирусами, имеющими в подавляющем большинстве случаев социальную подоплеку, метафизический бунт против естественного закона, Богом созданного мира?
Львів'янка   | 25.05.2009 17:41
Гораздо раньше, чем болезнетворные вирусы сведут человечество в могилу, "вирулентность зла" сведет человека с ума, когда "естественное заменят противоестественным". Такое неадекватное поведение человека можно считать метафизическим хамством, когда нарочно и цинично ругается все высокое и Божественное и, напротив, превозносится низкое и животное. Воцарившееся вместо живой веры мещанство, мещанство человека без Бога есть хамство.
Львів'янка   | 25.05.2009 17:42
Хамство – когда не просто становятся геем, но показывают это перед всеми как высшую норму; когда ругаются матом не приглушая голос; когда высшие чиновники врут и не опускают глаз; когда вымирающие нации с холопской ментальностью норовят показать всему миру "кузькину мать".

Среди хамского большинства трудно верится в возможность перемен. Пандемия хамства имеет апокалиптический характер и готовит антихристов приход. По Мережковскому "Хама Грядущего победит лишь Грядущий Христос". Апостол Павел, вероятно, сказал бы при этом "Утешайте друг друга сими словами" (1 Фес 4:18).
Львів'янка   | 25.05.2009 17:48
Далі хочу знову процитувати С.Кримського.
Виникла загрозлива колізія між цивілізацією та екзистанцією, Людина виявилась розп"ятою між палеолітом свого духовного підпілля та науково-технічним прогресом,який за висловом А,Енштейна, став нагадувати сокиру в руках дикуна.

Адже сам гуманізм (як зазначалося на 2-му Ватиканському соборі у 1365 р) перетворився на спробу замінити релігію БОГА,що став людиною, на релігію людини,що оголосила себе Богом.

Одже,цивілізація робить людей богами раніше,ніж вони стають статусу людини.
Львів'янка   | 25.05.2009 17:59
Із універсальністю, і пандемією ми визначились. А от Слово Людина?
Хто є людина в сьогоднішньому розумінні?
Людина-homo sapiens – ознака володіння розумом.
А це обмежує людяність самою лише характеристикою інтелектуально розвиненої особи. а й затьмарює необхідність поєднання у визначенні людини розумного та морального як альтернативи машинному інтелекту.
Людина є насамперед істотою, що має внутрішній світ,духовність, свою долю та зверненість до вищих цінностей- ОДЖЕ до пошуку УНІВЕРСАЛЬНОЇ ПРАВДИ.
Львів'янка   | 25.05.2009 18:10
Проблеми духовного відродження є стрижневими і для незалежної України.
Можна сказати,що нині повіяв вітер з незнаної,за висловом О.Блока, "духовної Атлантиди",вітер,що почав віяти з народження Ісуса Христа. І тому недоречно вимагати для нової України нової ідеології,яка термінологічно позначає класово витлумачену свідомість.
Україна потребує своєї віковічної духовності,тієї духовності,що народилась в надрах греко-слов"янської цивілізації України-Русі,тієї духовності, яка зробила Україну суб"єктом світової історії.
Olexandr Teren   | 25.05.2009 18:46
Пані Львів'янка. Я не схильний звалювать все хамство України на Бога. Вбачаю в збільшеній хамовитості населення свідоцтво того, що люд український здебільшого належить до культурної спадщини московщини, звідкіля і пішло матюччя, емоційна і моральна розбещенність. Західніше від кордонів України хамства значно менше. Парадокс (?), але там і духовністю переймаються значно менше. Певна культура, перш за все культура, яку поведінку в тій, чи іншій ситуації вибере людина, це залежить як вона вихована. І не тільки (і не стільки) батьками, скільки суспільтвом. Приклад – пияцтво, де надто багато прикладів, коли батьки не вживають алкоголь, а їх діти п*яниці, бо їх так виховало суспільство.
Olexandr Teren   | 25.05.2009 18:49
Ну і не треба забувать, що мораль, це не привілей християн. Це також надбання людини, що ісповідає будь яку релігю.
Львів'янка   | 25.05.2009 21:36
Olexandr Teren:
Ну і не треба забувать, що мораль, це не привілей християн. Це також надбання людини, що ісповідає будь яку релігю.
+
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua