Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Этно-диско "Вечорниці" Олега Скрипки в Москве

Никита | 26.03.2009 00:10
ЮНЕСКО объявило 2009 год "Годом Гоголя". 200-летие со дня рождения Николая Васильевича Гоголя также празднуется в этом году на государственном уровне в России и Украине. В честь юбилея Гоголя известное во всем мире этно-диско организовывает руководитель группы "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка.
Коментарі
Никита   | 26.03.2009 00:43
Хтось поставив мінус. Оскільки сам по собі лінк заслуговує виключно плюсів від абсолютно всіх людей – цей мінус належить тільки мені!
Victoria   | 26.03.2009 00:52
Никита:
Хтось поставив мінус. Оскільки сам по собі лінк заслуговує виключно плюсів від абсолютно всіх людей – цей мінус належить тільки мені!
І тебе ще це дивує? Хтось мабуть Скрипку недолюбляє.
Від мене там плюс.
Никита   | 26.03.2009 01:00
Victoria:
Хтось мабуть Скрипку недолюбляє
Так, я погарячкував! Скрипка теж мінуса достойний:)
Никита   | 26.03.2009 01:28
Ексклюзивне інтерв'ю Олега Скрипки для УНІАН.
- В останні роки відносини між Україною та Росію стають все більш прохолодними. Чи впливає це на вашу концертну діяльність в Росії?

- Ви знаєте, є такий постулат – не буває поганого піару, буває просто піар. Чим частіше звучить слово "Україна" в російських ефірах, тим більше у нас тут концертів. Як тільки якась чергова "війна" – відразу нас запрошують
Никита   | 26.03.2009 01:33
- Вам часто доводиться бувати на гастролях в різних країнах. Чи змінилось ставлення до України у світі?

- Україну нарешті почали ідентифікувати. Це перший і дуже важливий крок. Відбулась революція. Частково завдяки нещодавній газовій "війні". Нарешті тобі не треба пояснювати, що ти не росіянин, а українець. Україну знають. Якщо раніше нас сприймали як представників російської культури, то зараз ми вже можемо робити певну культурну політику в світі. І в цьому великий позитив.
Никита   | 26.03.2009 01:35
- Однак якщо після подій Помаранчевої революції на Україну в світі покладали багато надій, то, схоже, зараз ентузіазму поменшало...

- Ми в цьому "бульйоні" варимось і дуже емоційно все сприймаємо. Мовляв, в нас був такий прорив, а тепер розчарування... Але після проривів завжди відбуваються розчарування – це закон буття. А в масовому розумінні іноземців Україна сприймається частково. Щось чули про революцію, а потім дуже довго про Україну не згадували. Зараз знову щось чули про газову "війну". Ми ж, українці, звикли думати, що в нас гірше за всіх... Так от хочу сказати, що наша газова "війна" – це ніщо у порівнянні із загальнонаціональним страйком у Франції.
Никита   | 26.03.2009 01:36
- Я дійсно багато подорожую і можу впевнено сказати, що в нас не гірше за всіх, а навпаки – у нас краще за всіх.

Єдина проблема, яка взагалі поки що не вирішується в Україні – це проблема міжнародного іміджу країни. Для того, щоб в Україну прийшло щастя, зараз справа за вами, журналістами. Україні треба активно представляти свої позитивні сторони, треба працювати над іміджем.
Никита   | 26.03.2009 01:37
- В Україні не за горами чергові вибори президента. Чи вирішили вже, за кого будете голосувати?

- У нас буде ситуація майже як в Росії – в нас не буде вибору.
Улас Золотоноша   | 26.03.2009 09:19
Обов'язково буде! Олег помиляється. Та воно й не дивно, адже він всього-на-всього співак і артист – не політик...:))))