Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
0

На цьогорічному "Євробаченні" РФ буде представлена піснею українською мовою "Мамо!"

Юрій Самсон | 8.03.2009 10:47
Анастасія Приходько зі своєю україномовною піснею вчора перемогла у фіналі відбору російського "Євробачення". За неї проголосувало 25% глядачів. (Це кількість українців в РФ?)
Конкуренти будуть опротестовувати результати:"Пєсня, ісполнєная на украінскам язикє, нічаво общяво с Расіяй нє імєєт!".
Коментарі
  | 8.03.2009 10:57
А як по-англійські то "имееть"?
  | 8.03.2009 11:24
++++
Мамо, мамо
Что я буду делать...
Ку!
  | 8.03.2009 12:44
Кацапы как всигда подобрали из-под эрнста. Пущай придставляит. Нам до илды.
  | 8.03.2009 14:11
А нам, русским тем более – до одного места... Тем не менее Россия может влиять на мировой мьюзик- шоу, в отличие от голожопых укрорусофобов и иметь...
ЗаХар   | 8.03.2009 14:34
Взагалі то мені "Мама" сподобалась. Але (не) дивує "чесність" та "порядність " осійських продюсерів. Як на програмі у Шустера Рудьковська розхвалювала Настю. І от По ее мнению, Приходько "сложно будет конкурировать с такими профессионалами, как Патрисия Каас, Сакис Рувас и Джейд" – участниками "Евровидения-2009" от Франции, Греции и Великобритании соответственно.
Вона, бачте, за Валерію. Так може так і намагалась нам нав*язати Приходько, щоб в рос. конкурсі не заважала Валерії? Ну а фразу про те що укрмова не може представляти Росію, гадаю, краще зможуть прокоментувати наші борці з українізацією.
Ekain   | 8.03.2009 17:15
Краще б укр. мова таки не представляла Росію. Через таке непорозуміння нас і далі вважатимуть "адно і тоже".
Українцю місце на рідній землі.
  | 10.03.2009 09:55
Ekain:
Краще б укр. мова таки не представляла Росію. Через таке непорозуміння нас і далі вважатимуть "адно і тоже".Українцю місце на рідній землі.
Насколько мне известно, украинцы – вторая по численности национальность у нас в РФ, тобто набагато більше, ніж навіть татар. Так что не вижу ничего удивительного в том, что Россию представляет украинка.
  | 2.04.2009 12:43
Москалі йобані шови на українців наїжджаете я вам яйці повідриваю суки!