Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 23.02.2009 22:42
Романе! Дуже приємно тебе читати! Я одного разу мав проблеми із поліцією аеропорта Франкфурта і вони принесли формуляр серед іншого російською. Коли я зажадав українського- знітились, але не відмовили у перекладачі. Так що, варто не мовчати)))
Valeriy   | 24.02.2009 01:13
ANONIM:
Романе! Дуже приємно тебе читати! Я одного разу мав проблеми із поліцією аеропорта Франкфурта і вони принесли формуляр серед іншого російською. Коли я зажадав українського- знітились, але не відмовили у перекладачі. Так що, варто не мовчати)))
Да Романе, конечно когда у Вас возникнут проблемы с полицией тут уж просто необходимо требовать переводчика. А также консула. По закону положено, особенно если у Вас проблемы с полицией. Это конечно уже не склочность, а борьба за свою шкуру всеми доступными методами. В том числе очень полезно в натуре изобразить ну полное непонимание русского читая вирши з Кобзаря голосно и с виразою на обличьи.
  | 24.02.2009 12:31
Однак з німцями ці свідаміцьки хвокуси вже не проходять. Проктологічєскій дасмотр свідаміту гарантірован. Учітивая то, шо огризочніє консули всігда пасилают свідамітов на нєфрітовий стєржєнь месії, свідаміцьке рохкання сілно поможе – влєпят штрахв і запрєтку – рохкай далі.
  | 26.02.2009 20:27
2Valeriy: Дядьку! Ти якщо б потрапив в середовище де не розуміють російської, я впевнений, на "общєпанятнам" дуже голосно здивувався б. Крім того, чомусь ні в кого з Вас, "русскіх" людей,чомусь нема ані краплі толеранції до чогось, що є не російським, і я не говорю винятково про українське. Маю таке враження, що ви б і марсіан заставили запхати собі в голову російську мову. То проблема ваша. Вам не подобаються інші культури, а українська особливо. Маєте проблеми-вирішуйте їх, і не вчіть весь світ, як жити за "вашими" правилами. Якось самі розберемося, без вас.
Майся! І не сьорбай носом!
  | 2.03.2009 09:48
Романе, 100 балів!
Інакше тих москалів не навчиш.

Олег
  | 2.03.2009 12:34
Мова це наша історія – це ми. Не шануючи себе – не шануємо батьків, батьківщину – тому і не господарі у ній. І шани в інших націй не викликаємо. Є залежність між соціально-економічним рівнем і національною свідомістю. А хто не усвідомлює своєї національної приналежності – просто ніхто в геополітичному значенні, тому і коментарі цих осіб у подібних питаннях претендують лише на ігнор.
  | 16.03.2009 02:23
А ось, форум на Вплив.ком, де українці таки боряться за свої права:

http://vplyv.com/forum/viewforum.php?f=10

Запрошую до співпраці.
  | 31.03.2009 02:28
молодець так тримати.я б ще додала ситуації на іноземних курортах (туречина напр. Де українців за росіян сприймают бо укр часто скажу щось ламаним суржиком ніж тої ж якості англ. Яку вже просто користуючись компом вивчити можна) чи просто при спілкуванні з іноземцями