Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
1

Коментарі
Valeriy   | 23.02.2009 16:07
ANONIM:
Валерий, Ekain подтвердил авторство ДРУГОГО сообщения! Будьте внимательнее и не передергивайте!
А я и не передергиваю. Да, действительно так совпало, что пост Ekaina c подтверждением разместился ниже цитированного мною поста. И если я не обратил на время постов внимания – тут нет передергивания. И кроме улыбки – у меня это ничего не вызвало. Я очень спокойно ко всему отнесся. Но плохо другое. Плохо то, что такие изречения вполне соответствуют духу излагаемых здесь украинскими националистами статьей и комментариев. Вот и пан Стрилец уже пишет, что он уже все прочел на русском и достиг совершенства. И более на русском читать не намерен;-))
Стрілець   | 23.02.2009 16:14
Valeriy:
Вот и пан Стрилец уже пишет, что он уже все прочел на русском и достиг совершенства. И более на русском читать не намерен;-))
Прочитайте ви українською хоч десяту долю того, що я прочитав російською -
тоді будете мати моральне право з таким тоном писати.
А до того – я маю не менше, ніж Ekain, право вимагати вибачення за хамувате висловлювання.
Valeriy   | 23.02.2009 16:22
Ekain:
Я в Одесі бачив магазин з вивіскою трьома мовами. І на всіх трьох з помилками. Щось на кшталт "ЮвИлирньіе изделия – Ювелірні прЕкраси – jUwelry" Це було десь близкьо Грецької площі. Шкода, що не сфотографував. Якою ж вам мовою вивіски писати? Може краще піктограмами, щоб не помилятись?
Мда, аргументация что-то типа – а у тебя морда кривая и жена твоя кривоногая. Очень аргументированно. Правда непонятно что. Но очень.
Так к чему Вы это?
Valeriy   | 23.02.2009 16:33
Стрілець:
Valeriy:
Вот и пан Стрилец уже пишет, что он уже все прочел на русском и достиг совершенства. И более на русском читать не намерен;-))
Прочитайте ви українською хоч десяту долю того, що я прочитав російською -
тоді будете мати моральне право з таким тоном писати.
А до того – я маю не менше, ніж Ekain, право вимагати вибачення за хамувате висловлювання.
Милейший, но это же Ваши слова, что Вы не намерены больше читать на русском, так как уже все прочли. А для меня человек заявляющий что он не намерен больше читать, так как все прочел, пускай даже на русском – человек совершенный. Чем Вам плохо быть совершенным?
  | 23.02.2009 16:40
Сралєц, єто то, шо да сіх пор ні удасужілось ізучіть мєтадічку па статістікє для пєрваго курса ПТУ? Оно ісчо чітаіт "літіратуру". Тока дюже свідаміцкую. ги-ги-ги. Учень уласа-говночєрпія, чітатіль міравой свідаміцкой макулатури.
Стрілець   | 23.02.2009 16:41
Valeriy:
Милейший, но это же Ваши слова, что Вы не намерены больше читать на русском, так как уже все прочли.
А ви поверніться до мого комента і попробуйте там знайти, що я все прочитав.
Ні, там не такі формули і не такий смисл.
Ще раз повторюю – почитайте спочатку українською хоч десяту долю того, що я прочитав російською. Тоді у вас буде хоч ілюзія права ставати в позу й "ловити" мене на чомусь.
А до того – майте мужність вибачитись.
Ekain   | 23.02.2009 16:46
Давайте по порядку.
1. Непорозуміння з Валерієм вичерпане, тому годі на нього посилатись. Проїхали.
2. Про вивіски в Одесі: вважайте це жартівливою заміткою подорожуючого. Просто курйоз, ніякої політики. Хотів написати disclaimer, але не встиг. До речі, то була непогана ілюстрація до мовного питання. Поки ми тут чубимося, люди його самі вирішують. Кому доцільно. той хоч на трьох мовах одночасно спілкується.
буде ще третє
  | 23.02.2009 16:50
Спіціяльно для сральця. Многолєтнімі наблюдєніямі установлнє,шо в самих свідаміцьких районах наблюдаіцца острий діфіцит йода і соответственно умствжєнних спасобностєй. Такім образом установлєно, шо чім больше свідаміцьких школ, тім большє враждьоних дибілов. ги-ги-ги-ги-ги-ги
Ekain   | 23.02.2009 17:04
3. Я не політик і не фахівець з державного будування. Як людина я відчуваю, що українська повинна мати державний статус, не розділяючи його з іншими мовами. Я не наполягаю на абсолютній слушності свого переконання. Хто не згідний, це ваше право. У вас є можливості відстоювати свою думку.За вас потужніша партія в Україні і найбільша країна в світі.
Я для себе облаштовую життя так,щоб якнайменше перетинатися з тим, що мене дратує. Це визначає мій вибір магазинів,послуг,розваг,літератури,кино тощо.На щастя,в Києві можливо облаштувати собі більш-менш повне українське середовище.В ідеалі я хочу як в Ризі,щоб були таксі,готелі та інші послуги окремо для латишів і для "нафсємпанятнамізикє".
Ekain   | 23.02.2009 17:07
Я не маю нічого особисто проти тих, кому такий дорогий "фсємпанятнийізик". Я просто хочу якнайменше з вами мати спільного та якнайменше з вами перетинатись. я навііть не проти мовної автономії вашої Адєсси, але тільки Адєсси, без області.
Valeriy   | 23.02.2009 17:09
Стрілець:
Valeriy:
Милейший, но это же Ваши слова, что Вы не намерены больше читать на русском, так как уже все прочли.
А ви поверніться до мого комента і попробуйте там знайти, що я все прочитав.
Ні, там не такі формули і не такий смисл.
Ще раз повторюю – почитайте спочатку українською хоч десяту долю того, що я прочитав російською. Тоді у вас буде хоч ілюзія права ставати в позу й "ловити" мене на чомусь.
А до того – майте мужність вибачитись.
Простите, но это Вы застыли в позе обиженного. Вам что не нравится Ваше совершенство? Тогда напишите как Вас теперь называть. А то я прочел – я прочел...
Valeriy   | 23.02.2009 17:17
Ekain:
Ежу понятно, что Валерий не о вывесках писал, а о навязывании своих идей таким же равноправным гражданам Украины, как вы все здесь.
Ну і де я маю пересвідчитись, що я равноправний громадянин? У російськомовному попсовому ФМ-ефірі? Чи може у Галкіна з Задорновим у новорічних програмах по ТБ? Чи може в продавця преси на вокзалі, у якого не знайшлося нічого українською? Чи може в книгарні, де українська література у далекому кутку?
А Вам, что мало указов нашего Президента и постановлений нац. комитета по морали? Может Вы хотите чтобы вода кипела при 90 градусах, а не при 100? Против законов природы не попрешь. Вас опять обидели?
  | 23.02.2009 17:18
Стрілець:
Не реагуєте?
То нагадую ще раз про гірку в пісочниці на фоні Евереста.
До вашої літератури це теж стосується.
Извините, пришлось отвлечься, Стрильче! Между прочим, пишу Вам из московского метро, кругом сплошь носители: часть 'твоя моя не понимай', часть просто лыко не вяжут, а я, как истинный защитник Отечества сейчас буду Вам в двух словах обьяснять величие русской литературы.
Приступим?)))
  | 23.02.2009 17:24
А на фоні Івіреста
свідаміт тріндіт с насєста.
Valeriy   | 23.02.2009 17:31
Ekain:
Я не маю нічого особисто проти тих, кому такий дорогий "фсємпанятнийізик". Я просто хочу якнайменше з вами мати спільного та якнайменше з вами перетинатись. я навііть не проти мовної автономії вашої Адєсси, але тільки Адєсси, без області.
Исходя из Ваших последних постов я делаю вывод что Вас интересуют в первую очередь Ваши личные интересы и создание лично для себя комфортабельной среды обитания. Типичные перепады настроения у доверчивого и наивного украинского национализма. То мировой вклад в литературу и мания величия с корнями на обратной стороне Луны, то не трогайте меня – моя хата с краю. Ладно, так и быть уж. Не буду.