Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
1

Коментарі
Valeriy   | 23.02.2009 03:40
ANONIM:
Англійську (і німецьку) мови я вивчив вже в Німеччині.
Значит Вам здорово повезло, после окончания универа сразу поступить в аспирантуру в Германии. Наверно какой-то обмен. Или же Вы гений. Ладно, удачи, регистрируйтесь. Бувайте.
  | 23.02.2009 07:49
Тут так затято боронять російську мову, нібито вона десь дійсно існує як мова культури та розвитку. Після десятиріч зачисток всього інтелектуального рос. мова ще більшою мірою, ніж інші мови народів колишнього СРСР стала мовою плебейського маскульту та всіляких маргінальних субкультур. Її краще не чути, а нею читати, до того ж твори, що написані до 1917-го.

А українські переклади дуже непогані як в цілому українська перекладацька школа. Але оцінити це може людина, що знайома принаймні з українською, а бажано ще й з мовою оригіналу. Чи має ці властивості "українофобствующий" дописувач? Дуже сумніваюсь.
  | 23.02.2009 09:17
+
Тим, хто приньдяться з "язиком". Ну хто вам сказав, що він "вєлікій і могучій"? Абсолютно штучна мова на зразок есперанто на базі книжної старословянської з додачею рідних угро-фінських слів. Природою там і не пахне. Все природнє – матюки. Убога мова рабського народу. Хіба оди Путіну нею складати. Література – самокопання психічно хворих. Вся ж "велич" – це безмірна самореклама.
Ekain   | 23.02.2009 10:47
ANONIM | 23.02.2009 07:49
від мене
  | 23.02.2009 10:53
Милейший Валэрий павьолся на свидамицкую тухлятину. Какой там нах свидомый хвизик – это улас-говночерпий аватару миняит. Это свидомое даже не знаит, шо без знания языка хрен его возьмот в импортную аспирантуру. Бо там аспиранту сразу надо лекции читать, а не дрочить на курсах мовы для недоразвитых свидамитов.
У нас тут канвеер налажен по перемещению магистров в ашпирантуру Алемании и США. Два года практики + 2-3 статьи + 5-6 докладов каждому + рекомендация от проф. или акад. Так штуденты не вылазят с языковых курсов и барабанют по-импортному аж у вухах лящыть (экзамен же там надо сдать). Было пару дурныков з мовой – в Алемании их нах выставили сразу же в компанию до уласа-говночерпия.
Хорунжий   | 23.02.2009 12:07
Дивує позиція деяких дописувачів у коментах. У статті йшлося про українську мову, ніяких інших мов не зачіпали. Хороша, добра стаття. Проте, імбецили налетіли, мов коршуни.
Вас хтось зачіпав, недоріки? Бігом слідкувати, щоб ваші діти, не дай Боже, не прочитали щось українською мовою.
Так, і ще: Газету "2000" може читати лише закінчений дигенерат. Тим більше, тратити на неї 300 грн.
  | 23.02.2009 12:20
Милейший Валэрий павьолся на свидамицкую тухлятину. Какой там нах свидомый хвизик...
Челобачіна вже просмерділося наніц смітником.На москальську говірку перейшло – щось в лісі здохло й протухло, родич – человолчара ласти склеїв.Гони на поминки, псякосмердунець, там вже гулянка на всю округу, навіть Медведпут збудився. Гонь туди – мерщій, мо який шмат тухлятинки перепаде!!!.
Стрілець   | 23.02.2009 12:29
Хорунжий:

Так, і ще: Газету "2000" може читати лише закінчений дегенерат. Тим більше, тратити на неї 300 грн.
Дуже точно! І про "2000", і про "Вєсті"
Їхні розмови про культуру просто зворушують і розчулюють своєю безмірною наївністю. В них здатні повірити хіба що вони самі.
Тим більше такі грубі як формою, так і змістом.
Взагалі-то наївність + грубість = хамство.
Стрілець   | 23.02.2009 12:34
А стаття хороша.
+
  | 23.02.2009 12:34
Так, і ще: Газету "2000" може читати лише закінчений дегенерат. Тим більше, тратити на неї 300 грн.
Саме такі дегенерати й обирають собі владу в Києві – таку ж саму, як і вони, дегенеративну. І смердять про свій тухлий язик і з пафосом пишуть про витрати на купівлю макулатури на 300 грн
Киянка   | 23.02.2009 12:38
Вітаю Автора з хорошим тут початком!
  | 23.02.2009 12:39
ANONIM:
+
Тим, хто приньдяться з "язиком". Ну хто вам сказав,
Нахрапистый цинизм ничего не доказывает.
Статья действительно толковая, хорошая. Еще одна маленькая акция в поддержку украинской мовы.
А она в ней очень нуждается. И, конечно, никакого официального двуязычия сторонникам украинской Украины допускать ни в коем случае нельзя. Мова конкуренции с русским не выдержит. Примеры Финляндии и Швейцарии не подходят совершенно,т к там используются равноценные языки.
Стрілець   | 23.02.2009 12:48
Два хлопчики в пісочниці на фоні високих гір.
Насипали із піску гірки.
Один весь такий гордий:
"Ну што твая, вот мая – агрооомная!.
Дитя в пісочниці на фоні високих гір.
Англійської, іспанської, китайської.
Дитя в пісочниці...
Та ще й у вітряну погоду, що роздуває пісок...
Valeriy   | 23.02.2009 12:48
ANONIM:
+
Тим, хто приньдяться з "язиком". Ну хто вам сказав, що він "вєлікій і могучій"? Абсолютно штучна мова на зразок есперанто на базі книжної старословянської з додачею рідних угро-фінських слів. Природою там і не пахне. Все природнє – матюки. Убога мова рабського народу. Хіба оди Путіну нею складати. Література – самокопання психічно хворих. Вся ж "велич" – це безмірна самореклама.
Вы очевидно не поняли. Речь в данной статье и обсуждении не идет о достоинствах и недостатков того или иного языка, а скорее о человеческих правах и границах их применимости. О влиянии политики нынешнего режима Украины на эти вопросы. Об отношении к режиму.
Юрій Самсон   | 23.02.2009 12:53
Романко:
Найперше вітаю, Авторе, з дебютною публікацією! Ваша стаття справила досить позитивне враження, зважаючи на ті гострі питання та актуальні для Українства проблеми, підняті у ній.
Але хотів би закцентувати на одній фразі, що є у Вашій статті:
треба щось робити нам самим
Абсолютно точно! Допоки не вичавимо рабську свідомість та холуйський підхід до життя – ніякі гарні починання не закінчимо...
Я завжди вважав, і тут підтримую Вас, Друже, що Україну варто будувати навколо себе, не можна підставляти другу щоку українофобам, або ж робити вигляд "ну не вдалося".
Бажаю Вам усіляких успіхів!