Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
1

Коментарі
  | 23.02.2009 02:25
to ANONIM | 23.02.2009 02:13
– Зараз я працюю в Нью-Йорку.
Вот и замечательно, вот и работайте. Только не надо ТАМ учить украинцев как жить ТУТ. ЭТО УЖЕ НЕ ВАШЕ ДЕЛО. Вы свой выбор сделали.
- Я, наприклад, як носій української мови 7 років працював в німецьких університетах (як фізик).
Так как носитель мовы или все-таки как физик?? Вы стали нужны не как носитель мовы а ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО как представитель англоязычного информационного поля. А ваши знания мовы – это ваше личное дело.
- що з такою злобою в дущі можна досягти успіху.
Не вам говорить об успехе. Вы свой выбор сделали. Свалили, ну и ладо. Флаг вам в руки. Квартал таких "патриотов" уже высмеял.
  | 23.02.2009 02:34
При чому тут англомовне інформаційне поле? Коли я приїхав в німеччину я на англійській "двух слів зв'язати" не міг! Суть не в цьому. Ви сказали, що українська мова убога і породжує убоге мислення. Я своє мислення убогим не вважаю. За своє мислення мені платять грощі. І чому це не мені говорити про успіх? Я себе вважаю успішною людиною.
  | 23.02.2009 02:37
Убогими скоріше можна назвати ващі шовіністичні погляди, в яких ви принижуєте українську мову. За якою ви так боретесь (на рівні своєї сімї).
  | 23.02.2009 02:41
to ANONIM | 23.02.2009 02:34
– За своє мислення мені платять грощі.
А мне никто денег не платит... Я сам плачу деньги.
– І чому це не мені говорити про успіх? Я себе вважаю успішною людиною.
Я уже давно перерос работу наемником. И если наемный труд вы для себя считаете успехом... Ну... Наверное, тоже имеет право на жизнь... У меня свой бизнес в информационных технологиях. И я себя чувствую. гораздо счастливее моих одноклассников в Штатах или Германии. Не говоря о том, что зарабатываю гораздо больше их. Если бы еще не эти убогие укры, вообще проблем не было бы...
  | 23.02.2009 02:46
Щось мені слабо віриться у Ваш успіх. Злі як правило ті, хто незадоволенний своїм життям... Стосовно найманої праці. Я також займаюсь інформаційними технологіями (але поки що як хоббі) але в перспективі планую заробляти на цьому грощі. Так що не треба мені розказувати про убогість українців. Все що я маю я досяг сам, без допомоги родичів, без грошей. Лише завдяки свої праці я, хлопець з села, працював в кращих університетах світу.
Valeriy   | 23.02.2009 02:52
Leon:
Valeriy:
Мова йде про РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОЇ,поширення поваги насамперед до українців як носіїв ВЛАСНОЇ культури, звичаїв – одного з представників світової спільноти а не травлю російської, чи змішування з нею.А вам і вам подібним дуже незручно, ніби шило в одному місці активізується, як почуєте про розвиток і утвердження саме МОВИ?
У меня лично нигде ничего не активизирутся на этот сабдж. И культура это не шило. Носите ее не теряя собственной чести прежде всего, а не требуйте оказания почестей. Как только выпустим первый мерседес я лично на него наклею большую букву i;-)))
Valeriy   | 23.02.2009 03:02
ANONIM:
Ну от бачите, Valeriy, Ви також йдете на принципи. Принципово не хочете використовувати українську. Чому ж автор статті не може діяти так як ви (принципово відмовитися від російської)?.
Потому что поддержка украинского обеспечивается всей мощью государства и выполняется это АМОРАЛЬНО. На меня очень большое впечатление произвела передача Савика Шустера с участием нашего Президента посвященная Голодомору. Особенно воспоминания переживших его нескольких глубоких стариков, которые говорили на русском, а вот наш Президент говорил с ними только на украинском. Принципы кроме того что они принципы должны быть еще и моральными.
Valeriy   | 23.02.2009 03:10
ANONIM:
... Декілька років тому я космополітом, розмовляв переважно російською мовою але через потужній поток лайна, пропоганди та інформаційноі агрессії з боку Росії я став українським націоналістом. Дія породжує протидію. Коли мою рідну мову почали ображати (назуваючи її мовою селюків), я перйшов на українську. Також завдяки російським політикам я почав підтримувати НАТО (як це не перадоксально).
Я розумию Вас.Але розумию Вас, а не Ющенко та инших, яки по першу чергу мають намири не сприяти розвитку мовы та украинства в Украини, а влаштовувати свои приватни амбиции. И тому завдяки сегоденим украинским политикам я переважно прагну вживати росийску.
  | 23.02.2009 03:16
Valeiy, ну раз уж Вы перешли на украинский я перейду на русский:) Ярким примером того, о чём я говорю есть позиция того анонима с которым я только что спорил. Моя защита всего украинского есть защитная реакция. Когда говорят, что украинский язык убогий, и украинский менталитет убогий, а русский язык и культура – великие, у меня возникает желание своим собственным примером показать обратое. Мне обидно за свой народ и я поддерживаю всё украинское + отказываюсь от всего русского. Вот и всё.
Valeriy   | 23.02.2009 03:21
ANONIM:
При чому тут англомовне інформаційне поле? Коли я приїхав в німеччину я на англійській "двух слів зв'язати" не міг! Суть не в цьому. Ви сказали, що українська мова убога і породжує убоге мислення. Я своє мислення убогим не вважаю. За своє мислення мені платять грощі. І чому це не мені говорити про успіх? Я себе вважаю успішною людиною.
Интересно, где это Вы физике учились? Я так понимаю, что Вы как минимум доцентом работали после окончания университета или же научным соотрудником со степенью и званием. Тогда тем более непонятно Ваше заявление, что анлийского Вы не знали. Я не знаю НИ ОДНОГО физика, который бы не знал английский!! Странно как-то.
Valeriy   | 23.02.2009 03:25
Leon:
Нынешняя насильственная украинизация Украины
...
Вважаєте себе жертвою насилля? Щось ви дуже здорово виглядаєте...
Да, я вчера постригся ну очень коротко и по сторонним оценкам моих знакомых выгляжу просто замечательно! Дякую Leon. Бувайте
  | 23.02.2009 03:25
Я закінчив університет в Україні і через пів року я поїхав в аспірантуру в Німеччину. Англійську мову в Україні ми вчили, але дуже погано. Формально я її знав, але реально – ні.
Valeriy   | 23.02.2009 03:27
ANONIM:
to ANONIM | 23.02.2009 02:13
- Зараз я працюю в Нью-Йорку.
Вот и замечательно, вот и работайте. Только не надо ТАМ учить украинцев как жить ТУТ. ЭТО УЖЕ НЕ ВАШЕ ДЕЛО. Вы свой выбор сделали.
- Я, наприклад, як носій української мови 7 років працював в німецьких університетах (як фізик).
Т.
Так что позвольте Вам как физику сказать словами Станиславского – Не Верю;-)). Физики с рождения знают английский.
  | 23.02.2009 03:27
Англійську (і німецьку) мови я вивчив вже в Німеччині.
  | 23.02.2009 03:32
Ви, Валерію, кажете дурниці! У нас в Україні фізфаки випускають студентів з поганим знанням англійської (виключення ті, хто сам хоче знати цю мову і нею самостійно займається, я нажаль до таких не належав). Але пізніше я вивчив англійську. If you do not believe me, we can switch to English. So, I will have an opportunity to demonstrate you my knowledge.