Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
греки   греки в Україні   грецька діаспора   Костянтин Балабанов   Маріуполь   урумська мова   уруми   еллінізм

Прес-конференція до Дня рідної мови та презентація підручників "Урумский язык"


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

19 лютого 2009 о 10:30 у прес-центрі "Укрінформ" (Київ) відбудеться прес-конференція Конгресу національних громад України, приурочена до Дня рідної мови та презентація підручників "Урумский язык" та "Греки України"

Прес-конференція до Дня рідної мови та презентація підручників ''Урумский язык''
19 лютого 2009 о 10:30 у прес-центрі "Укрінформ" (Київ) відбудеться прес-конференція Конгресу національних громад України, приурочена до Дня рідної мови та презентація підручника "Урумский язык"

Під час заходу буде презентовано підручник наукового співробітника Інституту лінгвістичних досліджень РАН М.Смоліної – "Урумский язык", присвячений одній з двох мов грекрецької діаспори України (урумська та румейська), досі не захищених маханізмами Європейської хартії регіональних та міноритарних мов.

Також буде представлено книгу "Греки в Украине", мова у якій йде про найстародавніший з сучасних етносів, що населяють Україну (перші грецькі колоністи прибули до Причорномор'я та Приазов'я бл. 7 ст. до н.е.).

"Греки в Украине" – перший навчальний посібник, рекомендований Міністерством освіти для студентів вузів. Підручник підготовлено Костятнтином Балабановим (ректором Маріупольського державного гуманітарного університету) та Наталією Терентьєвою (завідувачеою відділу Інституту історії НАНУ.

У заході візьмуть участь: Йосиф Зісельс – виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України; Костянтин балабанов – доктор історичних наук, професор, ректор Маріупольського державного гуманітарного університету; Наталія Терентьєва – кандидат історичних наук, керівник Центру україно-грецьких досліджень Інституту історії України НАНУ; Георгій Попов – народний депутат України третього скликання, голова Держкомнацрелігій у 2006 та 2007 роках.; Тетяна Пилипенко – директр Департаменту етнополітики та європейської інтеграції Держкомнацрелігій; Олександр Рибалко – куратор проекту видання навчального посібника "Урумский язык/Урум дили".

Адреса УКРІНФОРМу: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна").

Контактні телефони: 279-22-42, 279-00-05.

Вхід за службовими посвідченнями або картками НСЖУ.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua