Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Забужко   Фірташ   Фирташ   Іваничук   Станкович   Горинь   Білозір   Петриненко   Сумська   Малкович   Магера
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 22.01.2009 22:40
Триумф феминизма: женщина-педераст.
MarekKiller   | 22.01.2009 22:51
Воистину у Мессии (он же Отец Всех Украинцев) крыша съехала окончательно.
jurko   | 22.01.2009 23:16
Не дивуйтесь, добрі люди... Бо у нашій літературі групка секс-стурбованих пише всіляку маячню (постмодернізм називається). Інша групка їхніх корешів-критиків цю маячню хвалить. Ще інша – захищає на цій дурні дисертації. Інші мовчать з фальшивого комплексу корпоративної солідарності і зі страху, що їх затаврують як відсталих, ретроградів тощо. Таким чином створюються міфи про геніальних, читаних на заході літераторів, які насправді крім морального розкладу читачів своїми творами нічого не несуть. Та чого дивуватися, якщо "з моменту винайдення друкарського станка, дідько поселився в друкарській фарбі" (А. Жид, здається?)
  | 22.01.2009 23:28
Забужко не постмодернізм.
jurko   | 22.01.2009 23:56
Перепрошую, але персонально Забужко я до посмодерністів не зачисляв, а просто вказав на найбільш характерну тенденцію.
MarekKiller   | 23.01.2009 00:00
Юрко +5! "Таким чином створюються міфи про геніальних, читаних на заході літераторів, які насправді крім морального розкладу читачів своїми творами нічого не несуть." – Ви, добродію, сьогодні – що не постріл, то у "яблучко":))
MarekKiller   | 23.01.2009 00:07
Постмодернизм, пофигизм – какая, на фиг, разница?! Все эти ХЭнии за счет тусовки только и существуют. Курков – посредственный литератор, но очень пробивной сам себе литагент, Андрухович – ваашше ни село, ни пало, на закордонные стипендии существющЕЕ. А уж про замарашку Карпу и говорить нечего – обычная "плечевая" по всем параметрам и ухваткам.
jurko   | 23.01.2009 00:27
Найгірше, що тусня паралельно замовчує (а часом – і "замочує") літературу, яка чогось та й вартує. Андруховича (o tempora – o moris!) вже ввели до розділу сучукрліт шкільної програми. А до Марії Матіос на презентацію "Солодкої Дарусі" на Книжковому форумі – 2007 з львівських літераторів практично ніхто не прийшов. Догадайтеся з трьох разів, чому?
jurko   | 23.01.2009 00:29
Вітаю автора. Мінусують без коментів, як підірвані. Зачепило, видно, декого за живе.
jurko   | 23.01.2009 00:49
Може себе в дзеркалі побачили?
  | 23.01.2009 08:11
Marek Killer,

Вы меня извините, но Вы, мил человек, Д У Р А К!

Искренне Ваша
Герменегилда Бздунич
  | 23.01.2009 11:44
"генітальні, читані на заході" літиратори. ги-ги-ги-ги-ги.

А ше там салодка даруся. Се мабуть про свідомих лесбіянок.